KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

IV Liga Podkarpacka w Szachach - II Zjazd w RCKP Krosno

II Zjazd IV Ligi Podkarpackiej w Szachach odbył się w niedzielę, 28 października 2012 r. w RCKP w Krośnie. W zawodach udział wzięły drużyny: Burza Rogi, Mat Jasło, Markovia Markowa, LKS Kańczuga oraz dwie drużyny KKSz Urania MOSiR Krosno.

 

REKLAMA


alt

Mecze sześcioosobowych składach (pięciu zawodników + zawodniczka) rozgrywały się tempem godzina dla zawodnika na partię. Krośnieńskie drużyny grały w składach juniorskich. KKSz Urania MOSiR II Krosno w składzie: Adam Szelc i Paweł Syrek wraz z młodzikami: Adrianem Chodorowskim, Dominikiem Gazdą, Maciejem Staroniem, Anną Krzysztyńską oraz rezerwowym, Kacprem Guzikiem, wygrała dwa mecze: z Burzą Rogi i LKS Kańczugą, jeden przegrała z faworytem – Matem Jasło i zajęła 6 miejsce w tabeli, w stawce 12 drużyn.

alt

Natomiast KKSz Urania MOSiR III Krosno w składzie: Adam Skladanowski, Krystian Ziaja, Mateusz Jaszczuk, Dariusz Trybus, Mateusz Kustroń, Anna Winter z rezerwowymi: Remigiuszem Matejicką i Mateuszem Kosztyłą, po zaciętej walce przegrała swoje pojedynki z: Matem Jasło, Markovią Markowa i LKS Kańczugą.

Świetny występ zaliczyły nasze młodziczki: Anna Krzysztyńska i Anna Winter, które wygrały wszystkie partie. Sędzią Zjazdu był Marian Lorenc. Zjazd zorganizowała Urania Krosno, na czele z prezesem Wojciechem Guzikiem oraz RCKP, które udostępniło salę do rozgrywek.

(red.), (urania)

  • autor: red, urania

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?