Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Z zimą w zgodzie – Krosno na lodzie!

Hokej w Krośnie? Nie wszyscy jeszcze wiedzą, ze w Krośnie działa sekcja Hokeja na Lodzie. W sobotę na miejskim lodowisku organizowana jest impreza, która może przybliżyć te dyscyplinę krośnianom: „Z zimą w zgodzie - Krosno na lodzie”.

REKLAMAalt

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Sekcja Hokeja na  Lodzie SHK Krosno Zapraszają dzieci wraz z Rodzicami w dniu 19 stycznia  (sobota) godzina 10:00 na łyżwy pod hasłem: "Z zimą w zgodzie - Krosno na lodzie". Akcja głównie skierowana jest do dzieci ale nie tylko.

Hokej na lodzie w Krośnie uchodzi nadal za "sport egzotyczny”. Nie często mieszkańcy mają okazję zobaczyć na żywo zmagania hokeistów. Akcja ma pokazać jak świetnym sportem jest właśnie hokej na lodzie.

- W przyszłości chcielibyśmy utworzyć szkółkę hokejową dla dzieci. Zależy nam także na  pozyskaniu nowych zawodników do ekipy SHK Krosno – mówi Arkadiusz Ziemba, jeden z organizatorów akcji „na lodzie” - Chcemy aby hokej w Krośnie powolutku krok po kroku stawał na coraz wyższym poziomie nie tylko na poziomie amatorskim. Marzy nam się Krośnieńska drużyna w I lidze hokejowej i Ekstralidze - dodaje Arkadiusz.

Organizatorzy zapowiadają świetną zabawę dla dzieci i młodzieży.

red.

  • autor: red.

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj