Logo
Wydrukuj tę stronę

Strzelcy na podium. III miejsce w klasyfikacji klubów

Zakończony w niedzielę Puchar Małopolski okazał się dla krośnian wielką passą. Aż trzem naszym zawodnikom udało się odnieść sukces i zdobyć puchar. Ponadto dobre wyniki pozostałych zawodników przyczyniły się do zajęcia III miejsca w klasyfikacji klubów. Tak zakończył się niedzielny Puchar Małopolski na hali WKS Wawel w Krakowie.

Nafta trzecia w Pucharze Małopolski
Najlepiej punktowany wśród juniorów okazał się Radosław Żywiec, jego wynik- 565/600 dał mu aż siedmiopunktową przewagę nad drugim zawodnikiem z TKS Tarnów- Adrianem Barnasiem. W tej samej konkurencji 7. miejsce wywalczył Piotr Filar. Zacięta walka o puchar toczyła się także wśród seniorów. Tutaj jednopunktową przewagą nad Zbigniewem Ziółkiem (Niedźwiadek Staszów) zdobył najmłodszy wśród strzelców Tomasz Jerzak (571).

W kolejnej konkurencji puchar zdobyła młodziczka, Weronika Bykowska (292/300). Jej wynik dawał dziesięciopunktową przewagę nad zawodniczką z Bochni- Dominiką Bodurką. Kolejne, 7. miejsce wywalczyła Kamila Trybus. Blisko podium znaleźli się także Dawid Wołtosz (553/600), który zajął 4. miejsce oraz Natalia Michalak, która z wynikiem 372/400 wywalczyła 6. miejsce wśród juniorek.

Dobre wyniki krośnieńskich strzelców w Pucharze Małopolski dają nadzieję przed zbliżającym się XXI Memoriałem Jana Barana, który odbędzie się 9 marca na hali MOSIR przy ul. Bursaki. Jednak wcześniej naszych strzelców czeka jeszcze jedno starcie o Puchar Prezesa TKS LOK w Tarnowie.