Logo
Wydrukuj tę stronę

W stylu brazylijskim grali w “plażówkę”

Kto powiedział, że w takie upały nie można uprawiać sportu? Owszem, można, a udowodnili to ostatnio krośnianie w iście brazylijskim stylu. 2 sierpnia 2013 r. odbył się Turniej Plażowy Piłki Siatkowej na obiektach MOSiR Krosno, na terenie odkrytego basenu przy ul. Bursaki.

8 zespołów zgłosiło się do Turnieju, które miały rywalizować ze sobą w systemie brazylijskim. Mimo żaru lejącego się z nieba, parze Szymon Błaż - Grzegorz Zajchowski udało się po ciężkich zmaganiach wywalczyć zwycięstwo w zawodach. Parze Norbert Wojtuń - Radosław Jurczak udało się zdobyć pierwsze miejsce po zaciętej finałowej walce z zespołem dziewczęcym Katarzyna Kuliga - Martyna Wacek. Na trzecim miejscu uplasował się zespół w składzie Filip Nowak - Michał Mermon.

Po zakończeniu Turnieju, na zawodników, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca, czekały nagrody. Zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki, medale, dyplomy oraz piłki do siatkówki.