Logo
Wydrukuj tę stronę

Anwil mocniejszy od Miasta Szkła [ZDJĘCIA]

Anwil mocniejszy od Miasta Szkła [ZDJĘCIA] Fot. Karol Słomka

Włocławianie w meczu półfinałowym Pucharu Polski pokonały Miasto Szkła Krosno 77:68.

PLK: - Pierwsze dwie kwarty to bardzo słaba nasza postawa. Pierwszy raz od kiedy pamiętam udało nam się rzucić tylko 16 punktów do przerwy. To nie wynikało ze świetnej defensywy Anwilu, tylko nie byliśmy przygotowani mentalnie do tego meczu. Czwarte miejsce w Pucharze Polski to i tak sukces dla nas - mówił po meczu trener Miasta Szkła, Michał Baran.

PLK: - Udało się nam osiągnąć cel już w pierwszej połowie. Później już tylko kontrolowaliśmy sytuację. Zagraliśmy dokładnie to co chcieliśmy. Niestety przytrafiła nam się chwila rozluźnienia w czwartej kwarcie. Podzieliliśmy minuty, daliśmy chłopakom odpocząć, to ważne przed kolejnym meczem - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Anwilu Włocławek, Igor Milicić.

Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 68:77 (6:19, 10:14, 20:24, 32:20)
Minuta po minucie: #NAŻYWO Puchar Polski: Miasto Szkła Krosno vs Anwil Włocławek

Miasto Szkła Krosno: Czerapowicz 24, Maddox 9, Wooldridge 9, Hajrić 8, Rduch 7, Dłuski 5, Pita 2, Bręk 0, Oczkowicz 0.

Anwil Włocławek: Łączyński 19, Jaramaz 11, Washington 8, Dmitriew 8, Chyliński 6, Sobin 6, Mccray 6, Młynarski 5, Komenda 4, Leończyk 2.

W finale Pucharu Polski w warszawskiej hali Arena Ursynów zmierzą się Stelmet BC Zielona Góra i Anwil Włocławek! Transmisja w Polsacie Sport od godz. 17.30.

Zobacz: Półfinał dla Miasta Szkła! Czerapowicz odchodzi z PLK [ZDJĘCIA]