Logo
Wydrukuj tę stronę

KOSZYKÓWKA: Gospodarze ograli King Szczecin! [ZDJĘCIA]

KOSZYKÓWKA: Gospodarze ograli King Szczecin! [ZDJĘCIA] Fot. Karol Słomka

Dużo emocji dostarczył kibicom sobotni mecz koszykówki w Krośnie. "Biało-Zieloni" w połowie drugiej kwarty przegrywali 21:44. Mimo trudnego początku, systematycznie odrabiali straty. Po dogrywce Miasto Szkła wygrało z Kingiem Szczecin 98:95! MVP pojedynku został Anton Gaddefors, autor 29 punktów.

Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 98:95 (13:33, 22:17, 29:22, 22:14, d. 12:9)

Miasto Szkła Krosno: Anton Gaddefors 29, Jayvaughn Pinkston 21, Jakov Mustapić 17, Marcin Sroka 11, Seid Hajrić 8, Dariusz Oczkowicz 7, Grzegorz Grochowski 3, Krzysztof Jakóbczyk 2, Peter Alexis 0.

King Szczecin: Paweł Kikowski 30, Mateusz Bartosz 20, Łukasz Diduszko 11, Jimmy Gavin 9, Darrell Harris 8, Martynas Paliukenas 6, Tauras Jogela 5, Andriej Diesiatnikow 4, Sebastian Kowalczyk 2, Kostas Jonuska 0.