Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Miasto Szkła Krosno vs Polski Cukier Toruń [ZAPOWIEDŹ]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Marek Marczak

W piątek (26.01) przeciwnikiem Miasta Szkła Krosno będzie wicemistrz Polski - drużyna Polskiego Cukru Toruń. Bądźmy szóstym zawodnikiem "szklanego teamu"!

REKLAMADrużyna z Krosna w niedzielny (21 stycznia) wieczór gościła u lidera z Włocławka. Skazywani na pożarcie "Biało-Zieloni" pokazali jednak, że Anwil będzie musiał bardzo mocno walczyć o zwycięstwo. Mecz przez cały czas był na przysłowiowym "styku", a prowadzenie przechodziło raz na stronę gospodarzy, raz na stronę gości. Ostatecznie Anwil zwyciężył 68-66.

Zespół Kamila Piechuckiego może być jednak bardzo zadowolony ze swojego występu, gdyż pokazał bardzo dobrą grę w obronie i ogromne serce do walki. Po meczu w Włocławku Miasto Szkła zajmuje 13. lokatę w tabeli, z bilansem sześciu zwycięstw i jedenastu porażek.

Polski Cukier Toruń zajmuje w tabeli Energa Basket Ligi 2. miejsce, z bilansem 13 zwycięstw i 5 porażek. W toruńskiej drużynie występuje dwóch obecnych reprezentantów Polski: Aaron Cel i Karol Gruszecki. W kadrze zespołu jest jedynie dwóch obcokrajowców - senegalski środkowy Cheikh Mbodj oraz amerykański rozgrywający Glenn Cosey. Nie można jednak zapominać, że w składzie toruńskiego zespołu jest wielu bardzo doświadczonych zawodników, mających w swoim koszykarskim CV występy w seniorskiej reprezentacji Polski. W ostatnim meczu Polski Cukier Toruń pokonał w swojej hali AZS Koszalin 111-87.

W pierwszym meczu, który odbył się 11  października 2017 r. w Toruniu górą byli gospodarze zwyciężając 92-75. Czas na rewanż!

Podczas meczu nie zabraknie atrakcji dla kibiców - występów Fragolin Cheerleaders oraz Kroskoczka - maskotki krośnieńskie zespołu. W przerwie będziecie mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Piątkowy pojedynek dedykowany jest Piekarni Rodzinnej Guzik, która na każdy mecz dostarcza dawkę słodkiej energii dla kibiców. Słodkości na pewno nie zabraknie!

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń
piątek (26 stycznia),  godz. 18
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Krosno, ul. Bursaki

Ceny biletów: 20 zł - trybuna czerwona, 15 zł - trybuna żółta, 10 zł - bilet ulgowy. Bilety na pojedynek z zespołem Polski Cukier Toruń można zakupić w biurze klubu (Hala MOSiR przy ul. Bursaki) oraz za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl.

hk, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj