Miasto Szkła Krosno przegrywa ostatni mecz w tym roku [FILM]

Mimo pogoni w ostatnich 10 minutach meczu, nie udało się wyrwać zwycięstwa w ostatnim meczu 2020 roku. WKK Wrocław pokonało 20 grudnia na krośnieńskiej hali Miasto Szkła Krosno 98:88.

Pierwszą połowę niedzielnego spotkania z WKK Wrocław gospodarze rozpoczęli ospale i nieskutecznie w ataku. Na przerwę Szklany Team  schodził przegrywając z podopiecznymi Tomasza Niedbalskiego 36:52. Po zmianie stron podopieczni Marcina Radomskiego poprawili grę i mozolnie starali się zniwelować straty do przeciwnika. Trzeba kwarta zakończyła się jednak remisem po 27 i Biało-Zielonym pozostało 10 minut aby odwrócić losy spotkania. Na 3 i pół minuty do końcowej syreny Krośnianie odrobili większość strat a od remisu dzieliło ich tylko 4 oczka.

Więcej Szklany Team nie był w stanie zrobić ulegając ostatecznie WKK Wrocław 88:98. Możliwe, że pościg Biało-Zielonych skończyłby się inaczej, ale aż pięciu koszykarzy w tym czterech z podstawowej piątki przedwcześnie opuściło parkiet za pięć przewinień. Co ciekawe Wrocławianie skończyli ten mecz w komplecie. Najskuteczniejszym zawodnikiem Szklanego Teamu był Piotr Wieloch - 30 punktów.

Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 88:98 (15:25, 21:27, 27:27, 25:19)

Punkty dla Miasta Szkła Krosno: Wieloch 30, Ciechociński 13, Czujkowski 11, Oczkowicz 11, Żmudzki 8, Szczypiński 7, Krzywdziński 6, Ciesielski 2.

• autor: Redakcja