KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków [ZAPOWIEDŹ]

Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków [ZAPOWIEDŹ] Fot. Dariusz Błażejowski / Basket Krosno

Kolejny mecz w rozgrywkach Suzuki 1. Liga Mężczyzn, podopieczni Radosława Soji rozegrają ponownie na własnym parkiecie a przeciwnikiem Biało-Zielonych będzie 8. drużyna zeszłorocznych rozgrywek - Znicz Basket Pruszków.

REKLAMA


Będzie to wyjątkowy pojedynek dla naszego rzucającego - Romana Janika, który przez pięć sezonów reprezentował barwy Znicza. Po porażce w meczu inauguracyjnym krośnianie będą chcieli poprawić swoje morale i zainkasować dwa cenne punkty w sobotniej rywalizacji.

Planowane pierwotnie na niedzielę spotkanie zostało przełożone na sobotę ze względu na mecz finałowy playoff eWINNER 1. LŻ w której uczestniczy zespół Wilków Krosno.

W pierwszej kolejce podopieczni Michała Spychały musieli, na wyjeździe, uznać wyższość zespołu Decka Pelplin 63:58. Najlepszym zawodnikiem zespołu z Mazowsza był środkowy Łukasz Bodych, który zanotował double - double (21 punktów i 10 zbiórek).

Sobotni mecz dedykowany jest firmie Multigastro dzięki której, od tego sezonu w trakcie meczów Szklanego Teamu, w krośnieńskiej hali powstał ogródek gastronomiczny dla Kibiców.  Aby zapoznać się z ofertą partnera zobacz na multigastro.com.

Na Kibiców ponownie czekać będzie sporo atrakcji. W konkursie rzutu z połowy nie został wyłoniony zwycięzca tak więc nagroda 1000 złotych ponownie będzie do wygrania w przerwie meczu ze Zniczem Basket Pruszków. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie kącik zabaw. Dodatkowej energii potrzebnej do głośnego dopingu dodadzą  wyroby cukiernicze Piekarni Rodzinnej Guzik, które rozdawać będzie maskotka Kroskoczek.
Przerwy pomiędzy kwartami jak zawsze uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders, a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie  DJ Chester. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Do nabycia są już gadżety kibica, które można kupić na stoisku przy wejściu na arenę lub w biurze Klubu. Szklany Team to młody i waleczny zespół, który potrzebuje wsparcia Kibiców. Zespół liczy na fanów na trybunach i głośny doping, który poniesie Biało-Zielonych do pierwszego zwycięstwa.

Początek spotkania w sobotę, 2 października o godzinie 20:00. Kasa biletowa czynna od godziny 16:00.

Bilety można także zakupić za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?