KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków [ZAPOWIEDŹ]

Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków [ZAPOWIEDŹ] Fot. Dariusz Błażejowski / BasketKrosno.pl

Niestety nie udało się wywieźć dwóch zwycięstw z Wrocławia. Po bardzo emocjonującym i obfitującym w wiele zwrotów akcji meczu z WKK Wrocław, przegrywamy minimalnie spotkanie 78:77.

REKLAMA


Porażka sprawiła, że krośnieński zespół stracił szanse na play-offy. W najbliższa środę rozegramy ostatni mecz w sezonie 2022/2023. Przeciwnikiem niało-zielonych będzie zajmująca 14. miejsce w tabeli zespół AZS AGH Kraków. Mecz z krakowianami w pierwszej rundzie zakończył się minimalną porażką 74:73. Gdyby ostatni rzut Maksymiliana Zagórskiego doszedł celu pół sekundy szybciej, Biało-Zieloni cieszyliby się ze zwycięstwa. Niestety piłka trafiła do kosza ułamek sekundy za późno.

Nasz ostatni mecz będzie okazją aby zrewanżować się podopiecznym Wojciecha Bychawskiego oraz pożegnać z naszymi Kibicami.

Środowy mecz ponownie będzie dedykowany głównemu sponsorowi, który od wielu lat wspiera drużynę Miasto Szkła Krosno - firmie Transition Technologies Control Solution. Sponsor należy do grup kapitałowej Transition Technologies. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych systemów automatyki przemysłowej, oferując usługi inżynierskie oraz wdrożenia najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań w branżach takich jak: energetyka, przemysł, nafta i gaz oraz w robotyce. Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziecie na stronie https://www.tt-cs.com.pl.

Wszystkich kibiców koszykówki zapraszamy na ostatni mecz Szklanego Teamu w sezonie 2022/2023. W przerwie meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty, która może w kończącym sezon meczu znajdzie swojego właściciela. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym w hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami uatrakcyjnią jak zawsze występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Początek spotkania w środę (5 kwietnia) o godzinie 18:00 (Hala MOSiR Krosno, ul. Bursaki 29). Kasa biletowa czynna na 2 godziny przed meczem. Bilety dostępne również na kupbilet.pl

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?