KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław [ZAPOWIEDŹ]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Dariusz Błażejowski / basketkkrosno.pl

Dziś (11 października) koszykarze Miasta Szkła Krosno, w  ramach 4. Kolejki Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn, podejmą na własnym parkiecie niepokonany zespół WKK Wrocław. Zespół pod wodzą trenera Łukasza Dziergowskiego w 3 pierwszych meczach zanotował na swoim koncie komplet punktów, pokonując kolejno: MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód, Deckę Pelplin oraz w ostatniej kolejce, na własnym parkiecie, zespół GKS Tychy. Liderem wrocławian jest rzucający Mikołaj Stopierzyński (22 pkt, 6,7 zb., 6 as.), którego wspiera doświadczony rozgrywający Tomasz Ochońko (16,3 pkt).

REKLAMA


Biało-Zieloni muszą szybko zapomnieć o porażce w Poznaniu i skupić się na trudnym rywalu z którym zagrają już w najbliższą środę. Niestety w szeregach Szklanego Teamu nie zobaczymy w najbliższym czasie Patryka Stanowskiego, który uległ kontuzji kostki. W najbliższym czasie czekają nas trzy mecze z rzędu na własnym parkiecie, dlatego liczymy na naszych Kibiców by powalczyć o pełną pulę punktów.

Wzorem ubiegłego sezonu, w przerwie meczu, na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty. Przez całe spotkanie do dyspozycji najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. W przerwach pomiędzy kwartami nie może zabraknąć cheerleaderek z Akademii Fragolin. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

W biurze Klubu dostępne są karnety wstępu na mecze domowe drużyny Miasto Szkła Krosno. W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Wkrótce  pojawią się kolejne gadżety przygotowywane przez naszego partnera – drukarnię HEDOM.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania we środę (11 października) o godzinie 19:00. Kasa biletowa czynna od godziny 17:00. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?