KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Chodzisz z kijami? Przyjdź 3 maja na stadion lekkoatletyczny

Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Krośnieńskiego zaprasza 3 maja do wzięcia udziału w I Transgraniczych Zawodach Nordic Walking. Niech nikogo nie zwiedzie nazwa zawody. W imprezie może wziąć udział każdy.

REKLAMA


Nie ważny jest ani wiek ani umiejętności. Ważna jest jedynie chęć aktywnego spędzenia wolnego czasu. - Zapraszamy całe rodziny chodzących i biegających. Tych co już chodzą z kijami i tych, którzy nigdy nie próbowali tej formy rekreacji. Zachęcamy wszystkich żeby ten wolny dzień spędzili na aktywnym wypoczynku. Będzie też doskonała okazja do skorzystania z rad fachowców. Instruktorzy NORDIC WALKING będą uczyć techniki poruszania się z kijami, prawidłowej rozgrzewki, oraz ćwiczeń rozciągających po spacerze z kijami - mówią organizatorzy.

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w krośnieńskim spacerze Nordic Walking organizatorzy zapewniają pamiątkowe koszulki i dyplomy, a dla zwycięzców Puchary i nagrody rzeczowe.

Impreza jest elementem projektu "Akademia rekreacji ruchowej pogranicza - przez sport i rekreację ku współpracy i integracji" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

PROGRAM IMPREZY
7:30 - 9:45 Rejestracja zawodników
9:45 - 10:00 Pokaz prawidłowej techniki
10:00 - 10.15 Otwarcie imprezy; Wspólna rozgrzewka
10:15 - 11.15 Start i marsz na dystansie 5 km
11.15 - 11.30 Wspólne ćwiczenia rozciągające
13:00 - 13:30 Dekoracja zawodników

Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 7.30 - 9.45.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?