KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pogoń za mrokiem. Prawdziwa biegowa przygoda

Gdy słońce dawno ostatnim blaskiem pożegnało dzień, gdy księżyc z gwiazdami na dobre zadomowił się nad panoramą Krosna, w okolicy zamku Kamieniec zebrała się grupa śmiałków i wyruszyła w pierwszą pogoń za mrokiem…

REKLAMA


- Było to nowe, ciekawe doświadczenie oraz fajna przygoda w gronie sympatycznych biegaczy, realizujących swoją pasję. Szalone to nocne bieganie. Świadomość, że inni kładą się do snu, a nas czeka wyzwanie, daje niezłego kopa i zastrzyk pozytywnej energii - mówi Agnieszka Janocha, uczestniczka pierwszej biegowej wycieczki.

- "W pogoni za mrokiem"... hmm bardzo ciekawy pomysł, a zwłaszcza w nocy, możliwość spotkania się ze znajomymi i wspólnego pobiegania w ramach relaksu, pozytywnego oczywiście. Z dreszczykiem emocji, że coś tam czyha w zakamarkach lasu i krętych ścieżek. Polecam w 100% i liczę na więcej - dodaje Magdalena Żukowska, uczestniczka.

- Tydzień wcześniej z ciekawości pokonałem całą trasę w samotności. Fajnie, ale to nie to samo, co przebiec te 25 km w ciemnym mroku z tak zajefajną ekipą. Jak dla mnie super przygoda! Podziękowania dla wszystkich uczestników za wytrwałość i super atmosferę! - komentuje Sławomir Prętnik.

Pierwsza pogoń za mrokiem przeszła do historii. Zobaczcie zdjęcia - tutaj. - Już dziś dla nocnych śmiałków przygotowujemy kolejne wyzwanie! - mówi Paweł Duda, jeden z pomysłodawców projektu "Pogoń za mrokiem".

To nie Prima Aprilis to PRAWDZIWA BIEGOWA PRZYGODA!
1 kwietnia odbędzie się druga wycieczka biegowa. Początek o godzinie 20:00. Start i meta zlokalizowana zostanie przy STAREJ KUŹNI w Jedliczu (ul. Konopnickiej 8a).

- Trasa liczy około 25 km, biegniemy w dwóch grupach (grupa gepardy tempo około 5:10 min/km i grupa gazele tempo około 6:10 min/km). Podczas biegu przewidujemy pit-stop na gorące napoje. Dla zmęczonych biegaczy w Kuźni przy żywym ogniu czekać będzie poczęstunek - dodaje Paweł Duda.

Uczestnicy biegną na własną odpowiedzialność, zgodnie z zasadami o ruchu drogowym. Obowiązkowe jest oświetlenie i odblaski.

Weź udział w wydarzeniu na facebook'u: Prawdziwa biegowa przygoda.

Zobacz: W Krośnie ruszają nocne wycieczki biegowe "W pogoni za mrokiem".

red.

  • autor: red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?