Logo
Wydrukuj tę stronę

XXX edycja Biegów Orła

Biegacze KKB MOSiR Krosno znakomicie zaliczyli kolejną imprezę biegową. która odbyła się w Orłach koło Przemyśla W XXX edycji Biegów Orła biegacze z Krosna aż 10 razy stawali na podium. W biegu dziewcząt na 500m pierwsze miejsce zajęła Weronika Kołek, w biegu młodziczek na 1500m na najwyższym stopniu podium stanęła Ilona Tabisz, jej klubowa koleżanka Paulina Filip wywalczyła III miejsce.

W biegu młodzików na 1500m drugą pozycje zajął Maciej Barański, VII miejsce Adrian Czech, X miejsce Kamil Michalec. W biegu juniorek na 1500m drugą pozycje wywalczyła Paulina Syrek, III miejsce Aneta Kubit, IV miejsce Weronika Kozioł. W biegu juniorów na 1500m miejsce III zajął Huber Kielar, IV miejsce Kamil Czuchra, V miejsce Damian Wróbel.

W biegu głównym na 3000m podium wywalczyło dwóch Krośnieńskich biegaczy, na miejscu pierwszym Marcin Michalec, miejsce drugie Paweł Zima. W biegu weteranów na 3000m po raz 30 wystartował trener krośnieńskich biegaczy Wacław Katan, który po zaciętej walce   młodszymi o prawie 20 lat zawodnikami zajął II miejsce.