KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Są jeszcze wolne miejsca na Rajdowe Walentynki 2015

Są jeszcze wolne miejsca na Rajdowe Walentynki 2015 Fot. archiwum

Do godziny 9:30 - 8 lutego można przesyłać zgłoszenia na "Super OeS Rajdowe Walentynki 2015". To Konkursowa Jazda Samochodem dla kierowców, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z innymi. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na naszej stronie, są jeszcze wolne miejsca.

REKLAMA


Rajdowe Walentynki zaplanowano na niedzielę, 8 lutego w Krośnie na ulicy Podwale. Imprezę organizuje Automobilklub Małopolski w Krośnie.

- Ekscytujące wydarzenie motoryzacyjne na skalę mikro, tak w skrócie można opisać to, co będzie odbywało się na ul. Podwale w Krośnie w najbliższą niedzielę 8 lutego Zmagania zawodników rozpoczną się jak pojedynek kowbojów - w samo południe - informuje Dyrektor Rajdowych Walentynek Monika Goleń.

Konkursowa Jazda Samochodem (KJS) to impreza motoryzacyjna przeznaczona dla amatorów. Aby wziąć udział w rajdzie potrzebne są: sprawny technicznie samochód z ubezpieczeniem OC i NNW oraz oczywiście załoga, w której skład wchodzą wyposażeni w kaski kierowca i pilot.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że do rywalizacji zgłosili się także uczestnicy, którzy z motorsportem mieli już do czynienia i już posiadają licencje sportowe. Wystartują oni w specjalnie dla nich stworzonej klasie "Gość", w której oczywiście nie może zabraknąć najmocniejszych aut. W pozostałych pięciu klasach w zależności od mocy samochodu wystartują amatorzy, dla których taka impreza to świetna okazja do zabawy, rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności.

- Zawsze jest ciekawie, kiedy amatorzy rywalizują nie tylko ze sobą, ale stają w szranki z zawodowcami. Myślę, że tak będzie tym razem, gdyż sporą frekwencję zapowiedzieli właściciele samochodów w klasach historycznej i tylnonapędowej. Tu na pewno pojawić się powinny "Maluchy" czy "Kredensy". Jednak o tym jak będzie wyglądała lista startowa przekonamy się właśnie 8 lutego, ponieważ wtedy zostanie zamknięta lista zgłoszeń - dodaje Monika Goleń.

Impreza odbędzie się przy ul. Podwale, każda załoga będzie miała za zadanie trzy razy przejechać przygotowaną próbę sprawnościową.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 lutego. Kliknij w link, by pobrać formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia na oryginalnym druku możesz wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 07 lutego 2015 do godz. 15:00. Zgłoszenia mogą być jeszcze składane podczas odbioru administracyjnego w dniu 08 lutego 2015 do godz. 9:30. Zgłoszenie będzie przyjęte tylko i wyłącznie po opłaceniu wpisowego. Oryginał zgłoszenia musi być podpisany przez obydwu członków załogi i złożony w biurze zawodów. Zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi o godzinie 9:30.

Liczba załóg, które zostaną przyjęte, jest ograniczona! Są jeszcze wolne miejsca, ale nie czekaj do ostatniej chwili, bo w razie większej ilości chętnych decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Wysokość wpisowego wynosi: 100 zł, a od członków Automobilklubu Małopolskiego: 70 zł.

Regulamin Rajdu znajdziesz tutaj. Śledźcie też wydarzenie na facebook’u: Super OeS Rajdowe Walentynki.

Jak informują członkowie Automobilklubu Małopolskiego, najbliższe ściganie nie jest jedynym, które odbędzie się w Krośnie. Otóż okazuje się, że z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet - 8 marca 2015 r. - odbędzie się kolejny Super OeS.

pd

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?