Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

27. Rajd Podkarpacki

27. Rajd Podkarpacki Fot. Łukasz Jaracz

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Lubisz adrenalinę i szybkie samochody? Już dziś zaplanuj pierwszy weekend sierpnia! Przyjdź i zobacz zmagania kierowców rajdowych podczas 27. Rajdu Podkarpackiego. Częścią imprezy jest Konkursowa Jazda Samochodem, w której swoich sił mogą spróbować kierowcy-amatorzy.

REKLAMAW niedzielę, 2 sierpnia odbędzie się rajd, który jednocześnie będzie 2. Rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz 2. Rundą Mistrzostw Okręgu w Super KJS. Ranga tegorocznych zawodów dzięki temu będzie nieco inna niż w poprzednich latach.


Licencjonowani zawodnicy
Podział na Rajd Okręgowy i Super KJS pozwala na dotarcie do szerszej grupy odbiorców. W pierwszym przypadku wystartują zawodnicy posiadający licencje sportowe i poruszający się samochodami odpowiadającymi homologacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Rajd dla amatorów
W Super KJS-ie Automobilklub zaprasza wszystkich miłośników bezpiecznego ścigania się. Do udziału w zawodach swój akces zgłosić mogą osoby nie posiadające licencji sportowych, jednakże wyposażenie samochodu oraz zawodników muszą być odpowiednio przygotowane zgodnie z załącznikiem 3a Regulaminu Konkursowej Jazdy Samochodem - zobacz tutaj.

27. Rajd Podkarpacki odbędzie się na terenie Gminy Wojaszówka na jednym z ubiegłorocznych Odcinków Specjalnych Rajdu Rzeszowskiego. Z tej okazji Automobilklub Małopolski przygotował 6 Odcinków Specjalnych, o łącznej długości ponad 30 km. Rajd rozpocznie się na krośnieńskiej starówce o godzinie 9:00 w niedzielę, 2 sierpnia 2015 roku.

Meta zostanie usytuowana na firmie Inwest Profil. Imprezę swoim patronatem objęli Prezydent Miasta Krosna oraz Wójt Gminy Wojaszówka. Zawodnicy zawitają do Krosna już w sobotę, kiedy to odbędzie się Odbiór Administracyjny oraz Badanie Kontrolne samochodów. Dla wszystkich miłośników motoryzacji ciekawostką będzie specjalnie stworzona Klasa Legend - Samochodów Historycznych, w której mogą pojawić się najciekawsze zabytkowe rajdówki.

Na widzów i zawodników czekają emocje rywalizacji na malowniczych i trudnych Odcinkach Specjalnych przygotowanych przez Automobilklub Małopolski.

Więcej szczegółów już wkrótce na stronie www.automalop.pl

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj