Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Domowy wyścig Romana Barana

Finał sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2015 przed nami. Podkarpackie rundy organizowane przez Automobilklub Małopolski rozegrane zostaną w Korczynie koło Krosna. Na trasie pojawi się Mistrz Polski 2015 w klasie  E1-2000 - Roman Baran.

REKLAMA49 zawodników, którzy zgłosili się do startu już dziś przechodzą odbiór administracyjny oraz kontrolny swoich samochodów.

W sobotę (12.09) od godziny 9.00 w Korczynie ruszają podjazdy treningowe. Jednym z zawodników, którzy będą startować podczas wyścigowego weekendu jest Rzeszowianin Roman Baran startujący w Renault Clio w klasie E1-2000. Klasa ta została zdominowana przez Romana, który już może cieszyć się Mistrzowskim tytułem. Jednak jego pasja do motorsportu nie pozwoliła odpuścić sobie ostatniego wyścigu.

- Korczyna to mój domowy wyścig bo zaledwie 60km od domu, bardzo lubię tą trasę i cieszę się, że znowu zagościła w kalendarzu GSMP jako ostatnia w sezonie. Jako Mistrz Polski 2015 w klasie  E1-2000 mógłbym już nie startować, ale lokalizacja zobowiązuje i pojawię się na trasie aby podziękować moim wiernym kibicom za cały sezon emocji, dopingu i za wszystkie miłe słowa - mówi Roman Baran.

- Jadę z pozytywnym nastawieniem, samochód od początku sezonu nie sprawiał mi większych problemów, więc również przed tymi zawodami rutynowo został przeglądnięty by sprawdzić czy wszystko po Sopocie jest w porządku. Finałowe rundy mają zawsze to do siebie, że często wyłaniają zwycięzców klas oraz grup w rocznej klasyfikacji. Również w mojej klasie zacięta rywalizacja będzie o 2 miejsce pomiędzy Karolem Krupą i Szymonem Piękosiem. Ja chcę jak co wyścig dojechać na jak najwyższym miejscu w klasyfikacji generalnej. Wspominając ponownie o zlokalizowaniu zawodów chciałbym serdecznie zaprosić kibiców, znajomych do Korczyny koło Krosna w sobotę i niedzielę od godziny 9.00 - dodaje Baran.

łs

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj