KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

GSMP: MarWil Racing Team walczy w Korczynie o tytuł mistrza Polski

GSMP: MarWil Racing Team walczy w Korczynie o tytuł mistrza Polski Fot. Jakub Kucha

Przed nami ostatni tegoroczny weekend zmagań w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzynasta i czternasta runda cyklu zostaną rozegrane w Korczynie, a ponieważ oprócz polskiego czempionatu, na Podkarpacie zjadą również zawodnicy z mistrzostw Słowacji, lista zgłoszeń do imprezy liczy sobie aż 65 pozycji. Nie mogło na niej zabraknąć Marcina Wilusza, który za kierownicą Renault Clio powalczy o tytuł mistrzowski w klasie A-2000.

REKLAMA


- Tegoroczny sezon GSMP mija bardzo szybko. Już w najbliższą sobotę i niedzielę spotkamy się z konkurencją po raz ostatni w 2016 roku. Jednocześnie będą to najważniejsze w tym sezonie zawody, ponieważ walka o mistrzowskie tytuły w klasie A-2000 wciąż nie jest rozstrzygnięta. Sytuacja punktowa czołowej czwórki klasyfikacji generalnej klasy jest na tyle ciekawa, że każdy z nas ma szansę na wygraną i z pewnością wszyscy damy z siebie maksimum, przez co rywalizacja w Korczynie będzie stała na wysokim poziomie. Ponieważ to praktycznie mój domowy wyścig, liczę na wsparcie licznej grupy kibiców, których chciałbym serdecznie zaprosić do dopingowania nas na podkrośnieńskiej trasie. Mam nadzieję, że w ramach godnego zakończenia sezonu wspólnie stworzymy w Korczynie prawdziwe wyścigowe święto - mówi Marcin Wilusz.

Partnerami zespołu są MarWil - dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno - Jasło; WilMar - producent i dystrybutor pelletu opałowego oraz firma Integro - szyby samochodowe. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje portal Krosno112.pl.

łk

  • autor: łk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?