KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

I Zlot Subaru w Krośnie dobiegł końca

I Zlot Subaru w Krośnie dobiegł końca Fot. archiwum organizatora

Pierwszy Zlot Miłośników Subaru w Krośnie okazał się sukcesem, pomimo niesprzyjającej aury. W ubiegła niedzielę (16 października) członkowie Subaru Klub Podkarpacie po raz pierwszy zorganizowali zlot poza Rzeszowem.

REKLAMA


- Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni frekwencją, która, jak na dość kameralny charakter imprezy, dopisała i to bardzo - mówi Darek Machowski z Subaru Klub Podkarpacie.

- To jest właśnie nasz sposób spędzania wolnego czasu. Miasto Szkła już wielokrotnie było typowane jako idealne miejsce na wspólną integrację. Po uzgodnieniu kilku szczegółów zapadła szybko decyzja - Jedziemy do Krosna ! - relacjonuje organizator.

W niedzielne popołudnie parking przy galerii Zawodzie powoli zapełniał się samochodami Subaru. Stolica województwa wystawiła najmocniejszą ekipę - blisko 10 pojazdów. - Po chwili okazało się, że nawet najodleglejsze zakątki Podkarpacia mają swoje Subaru, które zagościły w Krośnie - dodaje Machowski.

Uczestnicy rozmawiali na różne tematy, nie tylko motoryzacyjne. Wspólny grill stał się nawet okazją do obchodzenia urodzin.

Kawalkada samochodów wyruszyła na zwiedzanie miasta. Uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe fotografie na krośnieńskim Rynku.

- Celem, jaki towarzyszy naszemu klubowi jest poznawanie różnych zakątków naszego pięknego Podkarpacia, a realizujemy go łącząc pasję do Subaru. Pewnie będą i inne punkty na mapie województwa, w którym zagości Subaru Klub Podkarpacie, ale Krosno będzie miało zawsze swoje szczególne miejsce - podsumowuje Darek Machowski.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?