Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

NA ŻYWO: 43. Bieszczadzki Wyścig Górski | GSMP

Od 12 do 14 maja w Załużu pod Sanokiem odbywa się 43. Bieszczadzki Wyścig Górski, rozpoczynając cykl Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Dzięki kamerom zainstalowanym na trasie i wspólnym wysiłkom Automobilklubu Małopolskiego, aztv.pl, 4turbo.pl oraz Rally&Communication Team możesz mocno trzymać kciuki za twojego faworyta, nawet nie wychodząc z domu. Zobacz relację na żywo!

REKLAMARELACJA NA ŻYWO


Pełne wyniki wszystkich zawodników sprawdzisz na wyniki-online.pl Dodatkowo sprawdzić możesz dwa międzyczasy, z dodatkowych punktów pomiaru: PO 5 i PO 19. Wynik uzyskasz po kliknięciu na czas przejazdu wybranego zawodnika.

SMS z wynikami
Wynik twojego faworyta może dotrzeć do Ciebie błyskawicznie dzięki SMS. Wejdź na www.wyniki-online.pl, gdzie łatwo odszukasz numer startowy zawodnika, którego czas Cię interesuje i znajdziesz wszystkie niezbędne instrukcje. Od razu po przejechaniu mety, otrzymasz na telefon czas "swojego" zawodnika.

Aby otrzymać niezbędny kod, trzeba wysłać SMS o treści AG.WYNIKIONLINE na numer 74480. Koszt SMS'a wynosi 4,92 zł (z VAT).

Oficjalnym sponsorem Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski jest operator telekomunikacyjny Red Bull MOBILE - Twój wstęp do świata Red Bulla!

Organizatorem wyścigu jest Automobilklub Małopolski w Krośnie. Partnerami medialnymi 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego Sanok-Załuż są: sportowefakty.wp.pl, autoklub.pl, gsmp.pl, krosnocity.pl, isanok.pl, esanok.pl, przemyskie.info.

mg

  • autor: mg

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj