Logo
Wydrukuj tę stronę

"TUNING ZRAZ Svidník 2017", czyli zlot samochodów tuningowy na Słowacji

Odgłosy silników, zapach benzyny, piękne kobiety, goście specjalni oraz legenda muzyki tanecznej. Już 11 sierpnia w Svidníku na Słowacji rozpoczyna się dwudniowe wydarzenie motoryzacyjne "TUNING ZRAZ Svidník 2017".

REKLAMA


Zlot w ciągu 10 lat zyskał niezachwianą pozycję na tuningowej mapie Europy. Na lokalnym lotnisku w Svidníku, położonym 20 kilometrów od polskiej granicy z Barwinkiem regularnie spotykają się mistrzowie motoryzacji. Tak będzie również w tym roku.

Piątkowy (11.08) program rozpoczną wieczorne Mistrzostwa Słowacji w slalomie na najpiękniejszy podświetlony samochód.

- Slalom miał swoją premierę rok temu. Wieczorny pokaz, umiejętności zawodników oraz ogólna atmosfera zebrała pozytywne opinie. Tym bardziej cieszy nas, że możemy powitać najlepszych zawodników, którzy powalczą o tytuł mistrza Słowacji. Widowisko będzie bez wątpienia wspaniałym przeżyciem - mówi Marek Biskup, prezes związku TUNING ZRAZ Svidník.

W sobotę (12.08) odbędą się kolejne konkurencje. Do sprintu samochodów i motocykli na ćwierć mili i Car Fans Cup, dołączy Audio Cup Slovakia z nowymi dyscyplinami, które z pewnością docenią fani dźwięku.

Nieodłączną częścią zlotu jest pełne adrenaliny wydarzenie, o które w przeszłości dbali na ulicach Svidníka Richard Gonda, Bartek Ostalowski czy kaskaderscy wyczynowcy w globusie śmierci. Tegoroczne show rozpoczną wytrawni motocyklowi "internacjonaliści" - Wojciech Kozioł i Kamil Nikliborc. Ze swoim show przemierzają Europę, a wszędzie gdzie zawitają, tłumy fanów padają im do stóp.

- Mistrzostwo, kreatywność i odwaga w prezentowaniu nowych akrobacji na motocyklach wstrzymuje oddech w piersiach. Kiedy uważamy, że widzieliśmy wszystko, że nie da się już wyżej podnieść poprzeczki, mistrzowie przekonują, że niemożliwe - staje się możliwe - podkreśla Peter Petranik, prezes związku “TUNING ZRAZ Svidník”.

Tuningowe i motocyklowe pokazy to nie wszystko. W tym roku publiczność będzie mogła wybrać swoją Miss między dziesiątką pięknych młodych dziewcząt. Sesja zdjęciowa gwarantowana! Impreza będzie miała cel charytatywny. Konkurs wygra dziewczyna z największą ilością zebranych pieniędzy od publiczności. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz dziecięcego szpitala na Słowacji.

Do muzycznego "wrzenia" doprowadzi publiczność hip-hopowy team: NaRaZ, Shomi, Igor Kmeťo Junior oraz legenda muzyki tanecznej R.I.O. Atmosferę na lotnisku będą podkręcać: DJ Hubertus, Dandy, Laydee Sue oraz Lubosch.

Wisienką na torcie będą finalistki Miss TUNING ZRAZ.


PROGRAM "TUNING ZRAZ Svidník 2017"

piątek, 11 sierpnia:
- 15:00: Otvorenie brán letiska,
- 18:00: Majstrovstvá Slovenska v slalome Neónová show,
- 22:00: Otvorenie zrazu,
- 22:30: DJ Hubertus, DJ Dandy.

sobota, 12 sierpnia:
- 07:00 - 09:00: Registrácia účastníkov do súťaží.

- 10:00:
- Slovenský šampionát v šprintoch 1/4 míle (vrátane V-max),
- Audio CUP Slovakia,
- CAR FANS CUP,

- 12:00: Motoshow: Wojciech Koziol, Kamil Nikliborc,
- 15:00: Miss Sympatia - verejná finančná zbierka + fotenie s verejnosťou,
- 16:00: Sexy Car Wash,
- 17:00: Vyhlásenie výsledkov disciplín,
- 17:30: Motoshow: Wojciech Kozioł, Kamil Nikliborc,
- 18:30: Koncerty kapiel Stripless a Piňazi De?,
- 20:00: Miss TUNING ZRAZ (finále) + Igor Kmeťo ml.,
- 22:00: NaRaz, Shomi, R.I.O., DJ Laydee Sue, DJ Lubosh.

niedziela, 13 sierpnia:
- 10:00: Zatvorenie brán letiska.

Godziny rozpoczęcia poszczególnych punktów programu są przybliżone. Organizator zastrzega sobie prawo do ich zmian!

Zobacz: facebook.com/tuningzrazSvidnik

mg

  • autor: mg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021