KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kto najszybszy w II Eliminacji KLZ ?

Organizatorzy 2 Zimowego Super Oes Automobilklub Małopolski opublikowali listę zgłoszeń na jutrzejszą II eliminacje Krośnieńskiej Ligi Zimowej. Na liście widnieje 42 załogi. Do walczących o zwycięstwo w klasie Gość Szymona Piękosia i Krzysztofa Piteraka na drugą eliminacje dołączą takie nazwiska jak Michał Bochenek, który wystartuje Mitsubishi Carisma oraz Łukasz Kalicki z AMK Tarnów, który do Krosna zawita w Peugocie 206 RC.

REKLAMALider klasyfikacji generalnej cyklu Rafał Typrowicz będzie miał z pewnością trudniejsze zadanie, bowiem Hubert Palider będzie chciał się za pewne zrewanżować za ostatnią eliminacje.

Do grona zawodników, którzy mogą sporo namieszać w klasie 3 dołącza Maciek Wojdyło swoim Citroenem Saxo VTS reprezentujący AK Rzeszowski. W klasie drugiej przekonamy się czy po raz kolejny rywale będą tłem dla świetnie dysponowanego Damiana Zawiszy z JKMiRD.

Do klasy 1 dołączy miejscowy zawodnik Rafał Ginalski, który nie startował w I eliminacji KLZ. To właśnie między nim Damianem Ziobro oraz Piotrem Dubisem z AMKK Krosno rozstrzygnie się walka o zwycięstwo. W najbardziej efektownie jeżdzącej klasie RWD Kamil Kotarba z AMK Tarnów będzie bronił pozycji lidera. Po piętach deptają mu bowiem Marcin Kańka oraz Mateusz Brej.

Rywalizacja zapowiada się niezmiernie ciekawie dlatego zapraszamy wszystkich kibiców do bezpiecznego kibicowania na trasie 2 Zimowego Super Oesu.

AK
Foto: Jakub Jabłecki

  • autor: AK

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?