KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Tomasz Mikołajczyk - z przygodami na mecie

Kilka dni, które upłynęły od 1 i 2 rundy GSMP w Korczynie pozwoliły nam stwierdzić, że przyczyną sobotniej awarii Ultraleggera było rozerwanie tłoka po zatarciu motoru naszego Evo, spowodowane zastosowaniem oleju z wadliwej partii.

REKLAMA


Jest to drugi w przeciągu trzech tygodni zatarty motor w naszej kosmicznej wyścigówce. Niestety zalanie oleju tego samego producenta, którego wejście na Polski rynek chcieliśmy wspierać zniszczyło moje marzenia o dobrym wystepie.

Niedziela dzięki zaangażowaniu mechaników - dziękuję Marcinowi i Andrzejowi - i dowiezieniu przez nich N-kowej 9-tki z  wypożyczalni Racerent, pozwoliła mi zakończyć zmagania podczas II rundy na trzecim miejscu. Gdyby nie warunki pogodowe myślę, że byłby to drugi „plac”, bo Mariusz Stec jest poza zasięgiem N-ek, a z pozostałymi autami można tą dziewiątką wygrywać.

Jestem zadowolony z debiutu w seryjnym aucie i czekam z niecierpliwością na GSMP w Cisnej,  licząc że Ultraleggera z nowym „sercem”  zalanym tym razem Motulem pozwoli mi nawiązać walkę z liderem.

Dziękuję kibicom za gorący doping oraz pomoc w momencie awarii.
 

Tomasz Mikołajczyk

  • autor: Tomasz Mikołajczyk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?