KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Aleksander Michałowski ? duży potencjał Evo HKS

Muszę się wszystkim przyznać, że zawody w Korczynie pojechałem bardzo słabo i wiem, że moim nowym samochodem jestem w stanie rywalizować o pierwsze miejsce w generalce. Dwa czwarte miejsca w ogólnej klasyfikacji to jak na moje pierwsze chwile w Różowej Panterze i tak całkiem nieźle. Samochody, które wygrywały generalkę podczas I i II rundy są potężne a ich kierowcy to naprawdę faceci, którzy nie znają strachu.

REKLAMA


Niestety nie obejdzie się bez testów przed kolejną rundą. Zawieszenie na którym jechaliśmy Korczynę jest ustawione na tory, gdzie nawierzchnia jest prosta jak stół. Setup musi zostać poprawiony bo skaczę po drodze jak piłeczka tenisowa. Już zamówiliśmy nowe sprężyny i będę się z nimi zapoznawał.

Obiecuję wszystkim kibicom, że podczas występu w Cisnej poprawię się i postaram się wskoczyć na wysokie miejsce na pudle. Chciałbym, żeby wszystko zaczęło grać. Mam super zespół, wspaniałych mechaników, teraz jeszcze kierowca musi ogarnąć całość samochodu, który jeszcze mnie nieco przeraża bo ma ogromny potencjał.

Chciałem podziękować firmie SONAX za umożliwienie mi startów topowym samochodem, przygotowanym idealnie do ostatniego szczegółu. To wielka przyjemność móc pracować z takim sponsorem i zespołem, który jest w stanie zapewnić zdobywanie tytułu Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej.

Dziękuję też zespołowi TEAM PROMOTION, który prowadzi mój PR podczas rund GSMP 2010. Chłopaki z www.wyscigigorskie.pl to specjaliści od marketingu sportowego, co sami możecie zobaczyć na stronie wyścigów górskich.

Pozdrawiam wszystkich kibiców, mojego landrynkowego Lancera i czekam na wasz gorący doping w Cisnej.

TEAM PROMOTION

  • autor: TEAM PROMOTION

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?