KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Grzegorz Duda ? sportowa walka

Walka podczas I i II rundy była wspaniała. Sobotnie zawody i 3 miejsce w generalce podczas pierwszego występu bardzo mnie ucieszyło. Wiem, że mogę jeździć szybko i stawać na podium samochodem A+2000. Korczynę pojechałem wszystkim czym mogłem pojechać w warunkach jakie panowały na trasie i wynik jak na początek sezonu jest bardzo dobry.

REKLAMA


Powtarzałem drugi podjazd wyścigowy I rundy, ponieważ jechałem po oleju i w sportowej rywalizacji przegrałem z Grześkiem Dulem, który był naprawdę szybki. Drugi dzień to oczekiwanie na deszcz, który spadł podczas 2 podjazdu wyścigowego, nieźle mieszając w klasyfikacji.

Dziękuję moim mechanikom, tacie oraz całej rodzinie, która przyjechała do Korczyny oglądać moje starty.

Wielkie podziękowania dla kibiców, którzy z owacjami oklaskiwali nasze przejazdy. Naprawdę świetny doping na miarę Mistrzostw Polski.

Moje starty w tym roku wspierają firmy: Czakram Jacka Okońskiego, Blachdom Jana Głuca, GRP Darka Pałacka, Mytnik Tomka i Piotra Mytników, a także firma Steinhof Pana Marka Steinhofa oraz Redruk i V-tech. Obsługą medialną zajmuje się ekipa TEAM PROMOTION, która prowadzi portal www.wyscigigorskie.pl, przygotowując relacje filmowe, oraz moje filmy z każdego startu w GSMP.

TEAM PROMOTION

  • autor: TEAM PROMOTION

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?