KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mistrz kierownicy w RCKP

Wielokrotni mistrzowie w sportach motorowych pojawią się wkrótce w Krośnie. Będą mówić o swojej karierze i sukcesach, oraz o różnicach pomiędzy zawodami, a codziennym użytkowaniem dróg. Już 30 listopada o godzinie 18 spotkamy się w RCKP z Michałem Szusterem i Grzegorzem Dudą. Będzie można zadawać pytania oraz zdobyć autografy.

REKLAMA


Michał Szuster to wielokrotny Mistrz Polski i Mistrz Europy w rajdach motocyklowych. Jest reprezentantem w Kadrze Narodowej, a także drużynowym Wicemistrzem Świata w „Sześciodniówce”.

alt

Grzegorz Duda to wielokrotny Mistrz Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Jest także Mistrzem Europy Strefy Centralnej w Samochodowych Mistrzostwach Europy (zobacz: Duda Mistrzem Europy).

alt

Organizatorzy przygotowali bogaty program. Na scenie RCKP pojawi się wyścigowy Citroen C2 Sławomira Ogryzka. Zaplanowano pokaz prezentacji multimedialnych oraz filmów, w tym z wypadków samochodowych. Zawodnicy będą mówili nie tylko o zawodach, ale i o niebezpiecznych sytuacjach i zachowaniach na drogach. Przecież poza zawodami, korzystają z tych samych ulic i chodników, co wszyscy. Chętnie odpowiedzą na pytania z Sali. Po oficjalnej części, przy wyjściu, mistrzowie kierownicy będą rozdawać autografy.

Głównymi organizatorami spotkania są Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Urząd miasta w Krośnie. Współorganizatorami Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Automobilklub Małopolski w Krośnie oraz Polski Związek Motorowy.

Piotr Dymiński
Foto: arch. Michał Szuster, Grzegorz Duda

  • autor: Piotr Dymiński

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?