KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mikołajczyk Ultraleggerą utrze wszystkim nosa?

Krakowska ekipa wyśćigowa Race Rent już w najbliższy weekend wyrusza na Podkarpacie, gdzie w dniach 19 i 20 maja rozegrane zostaną inauguracyjne rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Po zwycięstwie Tomka Mikołajczyka w Mitsubishi Lancer Ultraleggera podczas ostatnich rund sezonu 2011 w Siennej, plany są bardzo ambitne, a zmiany jakie zaszły w samochodzie od poprzedniego sezonu pozwalają na optymistyczne podejście do 1 i 2 rundy GSMP Korczyna 2012.

REKLAMA


Lista zgłoszeń pierwszych rund sezonu to 83 nazwiska. Wśród tak doborowego grona polskich i zagranicznych kierowców wystartuje 8 najmocniejszych samochodów z mocami ponad 600 koni, w tym Ultraleggera Tomka Mikołajczyka.

alt

Tomasz Mikołajczyk:
W serwisie RaceRent’u trwają ostatnie przygotowania do 9 Wyścigu Górskiego - Prządki 2012. Ultraleggera po zwycięstwie w finałowych rundach sezonu 2011 odpoczywała w przeciwieństwie do Mechaników, którzy rozebrali i złożyli ją z iście zegarmistrzowską dokładnością. Dołożyliśmy parę nowych gadżetów, m.in. sekwencyjną skrzynię, najnowsze opony Michelina i nowe ... barwy, które będa dla was niespodzianką. Opiekę nad Ultraleggerą objął zespół Mechaników, z którymi osiągałem najlepsze wyniki w swojej karierze w GSMP - bardzo się z tego powodu cieszę. Rywalizacja z roku na rok jest coraz mocniejsza a młodzież nie ma szacunku dla grupy +50, ale mam nadzieję, że sezon 2012 potoczy się dla nas tak, jak finał 2011. Korczyna to szybka i jedna z moich ulubionych tras wyścigowych. Liczę na profesjonalną, jak co roku, organizację, gorący jak zawsze doping Kibiców, a przede wszystkim dobrą wyścigową zabawę!!! Ultraleggera to teraz piekielnie mocne i szybkie auto - to Black Power w najczystszej postaci. Zapraszam Kibiców i do zobaczenia na trasie.

Wszystkich kibiców zapraszamy już od piątku do Krosna koło Hali Widowiskowo-Sportowej, gdzie odbywać się będzie Badanie Kontrolne samochodów. Tam na pewno zobaczycie naszego potwora Black Power. Liczymy na gorący doping i waszą obecność – oczywiście obowiązkową na trasie z Korczyny do Rezerwatu Prządki.

Łukasz Strzelecki
Press Officer | Race Rent

  • autor: Łukasz Strzelecki

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?