Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Emocje piłkarskie na wielkim ekranie… w Krośnie!

Już w najbliższy piątek (4 września) podczas meczu reprezentacji Niemiec z Polską, na trybunie krytej stadionu Karpat Krosno zainauguruje działanie Strefa Kibica. Mecz reprezentacji będzie można oglądać na "dużym ekranie".

REKLAMAZarząd klubu piłkarskiego przygotowuje liczne atrakcje dla kibiców, którzy przyjdą na stadion przy ulicy Legionów, aby wspólnie przeżywać emocje i dopingować reprezentację Polski.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 18.00 meczem piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami krośnieńskimi szkółek piłkarskich Beniaminek i Bardomed, a następnie meczem rodziców dzieci uczęszczających do tych szkółek.

O godzinie 20.00 wszyscy kibice będą mogli powrócić pamięcią do historycznego meczu rozegranego w Krośnie blisko 23 lata temu - pomiędzy Karpatami Krosno, a Legią Warszawa oraz najbardziej interesujących meczów ubiegłych sezonów. O godzinie 20.45 wspólnie będą kibicować biało-czerwonym.

Organizatorzy zapewniają catering podczas trwania całej imprezy.

Wejście na stadion jest darmowe. Klub zaprasza wszystkich do wspólnego oglądania meczu i kibicowania polskiej reprezentacji! Wesprzyj reprezentację Polski na krośnieńskim stadionie w niezapomnianej atmosferze!

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj