KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowi zawodnicy zagrają w Karpatach

We wtorek (1.09) Klub Sportowy Karpaty przedstawił nowych zawodników. W drużynie biało-niebieskich zagra: Tomasz Balul, Przemysław Szkatuła i Adam Żak.

REKLAMA


Nowi zawodnicy dołączyli do zespołu Karpat w ostatnich dniach okienka transferowego. Jak zapowiedział Dyrektor Sportowy Piotr Przeniosło, nowe twarze powinni być sporym wzmocnieniem krośnieńskiej drużyny.
 
- Zdawaliśmy sobie sprawę, że kadra wymaga wzmocnień. Do zespołu dołączyli zawodnicy doświadczeni. Cieszymy się, że w okienku transferowym udało nam się dopełnić formalności i mamy trzech nowych zawodników zarówno na linie obrony, pomocy, jak i ataku - mówi Piotr Przyniosło, dyrektor sportowy Karpat Krosno.
 
Przemysław Szkatuła i Adam Żak dołączyli z pierwszoligowego Rozwoju Katowice. Tomasz Balul ostatnio występował w II Lidze w Nadwiślanie Góra. Jest to zawodnik bardzo ambitny, występował w klubach na wyższych szczeblach przez całą karierę.


- Z zespołu odeszli Kamil Walaszczyk i Mateusz Załucki. W obu przypadkach była to decyzja osobista. Nikogo nie usuwaliśmy - mówi Piotr Przyniosło - Na ten moment kadra jest zamknięta. Będziemy walczyć o jak najlepszą pozycję na koniec rundy jesiennej - dodaje.
 
Najmłodszym z nowych zawodników jest Adam Żak. - Z Rozwojem Katowice awansowałem z II do I Ligi. W pierwszej lidze jeszcze nie grałem, ale w drugiej nastrzelałem trochę bramek. Skoczyłem sezon z 8 bramkami na koncie. Przyszedłem do Karpat, aby powalczyć o cele, które są stawiane drużynie, także o awans do wyższej ligi - mówił na konferencji nowy zawodnik Karpat.
 
- Chcemy przyjmować do Klubu zawodników ambitnych, a nie takich “na przeczekanie”. Karpaty są Klubem stabilnym, ale nie rozrzucającym pieniędzy - podkreślał Piotr Przyniosło.

pd/mg

  • autor: pd/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?