Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

 

Karpaty wracają do treningów. Trener Owczarek sprawdza nowych zawodników

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

11 stycznia piłkarze III-ligowych Karpat rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Zajęcia są prowadzone na murawie oraz siłowni. Pierwszy mecz kontrolny już 23 stycznia. Przeciwnikiem Karpat będzie Siarka Tarnobrzeg.

REKLAMA


Po 44 dniach odpoczynku do treningu wracają podopieczni trenera Czesława Owczarka. Zajęcia odbywać się będą pięć razy w tygodniu: na boisku oraz siłowni. W soboty Karpaty rozgrywać będą mecze kontrolne.

Jak podkreślają działacze, dodatkowo planowane jest przeprowadzenie obozu przygotowawczego. Szczegóły oraz termin są w fazie ustaleń.

W pierwszym treningu uczestniczyło 19-stu zawodników w tym nowo pozyskany Daniel Paszek. Na boisku swoje umiejętności kształcili także juniorzy Karpat: Krzysztof Sieniawski i Patryk Orzechowski.

- Na tej pierwszej jednostce treningowej widać było, że zawodnicy mieli rozbrat z piłką. Było u nich widać brak czucia piłki. Gra moich zawodników nie była składna. Zawsze po takiej przerwie trzeba się z tym zmierzyć. Był to jednak dopiero pierwszy trening i trudno wymagać, aby ta jakość  była wysoka. Na pewno z treningu na trening będzie zdecydowanie lepiej. Na tych zajęciach pojawiły się również nowe twarze. Będę się im przyglądał i w najbliższą sobotę podejmiemy decyzje odnośnie ich przyszłości w Karpatach - mówi dla serwisu karpatykrosno.net Czesław Owczarek.

Do pierwszego pojedynku kontrolnego Karpat dojdzie 23 stycznia z Siarką Tarnobrzeg. Powrót do ligowych zmagań to wyjazdowe spotkanie z Chełmianką (19-20 marzec).

mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj