KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Karpaty rozgromiły Izolator [FOTO]

Karpaty rozgromiły Izolator [FOTO] Fot. Tomek Jerzak

Krośnieńskie Karpaty zwyciężyły 6:1 w pierwszym wiosennym pojedynku na stadionie przy ul. Legionów. Przeciwnikiem krośnian był Izolator Boguchwała. Karpaty po 22 kolejkach zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów.

Wynik spotkania już w 13 minucie otworzył Dawid Cempa. Chwilę później za sprawą Macieja Wojczuka było już 2:0. W 23 minucie kontaktową bramkę dla gości zdobył Konrad Cupryś. Świetną, niewykorzystaną sytuację miał jeszcze Janusz Wolański, jednak do przerwy wynik już się nie zmienił.

Festiwal strzelecki rozpoczął się w drugiej połowie. W 56 minucie na 3:1 podwyższył Cempa, a w końcówkę spotkania, w 9 minut padły trzy bramki. Dwa gole Tomasza Balula (68’ i 77’) rozdzielił skutecznie wykonany rzut karny Cempy (71’).

Karpaty: Stępień - Krupa, Dąbek, Balul, Jarząb - Paszek, Skiba, Nikanowycz, Wolański, Wojczuk, Cempa oraz Makowski, Siepierski, Piątkowski i Fundakowski,

KARPATY KROSNO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 6-1 (2-1)
1-0 Dawid Cempa (13),
2-0 Maciej Wojczuk (14),
2-1 Konrad Cupryś (23),
3-1 Dawid Cempa (56),
4-1 Tomasz Balul (68),
5-1 Dawid Cempa (71),