KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: Turniej Trzech Narodów - 13-15 kwietnia

Przyszłość piłki nożnej zawita do Krosna. Trzy mecze międzynarodowe zostaną rozegrane w turnieju z udziałem reprezentacji Polski U-15. Na stadionie Karpat Krosno już w przyszłym tygodniu odbędzie się Turniej Trzech Narodów! Wstęp wolny!

REKLAMA


W turnieju w Krośnie udział wezmą reprezentacje U-15 Polski, Słowacji i Finlandii. Mecze będą rozgrywane w terminach:

13 kwietnia: Polska - Finlandia,
14 kwietnia: Finlandia - Słowacja,
15 kwietnia: Polska - Słowacja.

Wszystkie rozpoczną się o godzinie 13:00. Mecze będą rozgrywane na stadionie przy ulicy Legionów.  Wstęp wolny! Dla kibiców przygotowano okolicznościowe bilety.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie piłkarskie w Krośnie. Dodatkowo reprezentacja naszego kraju będzie już od 9 kwietnia przebywać w Krośnie na zgrupowaniu treningowym. Chłopcy będą trenować dwa razy dziennie na obiektach przy ulicy Bursaki. Reprezentacje Finlandii i Słowacji przyjeżdżają tylko na turniej. Odbędą w Krośnie po jednym treningu, również na stadionie przy ulicy Bursaki.

Turniej Trzech Narodów ma służyć promocji piłki młodzieżowej. Jest to też promocja dla powstającej od września Szkoły Mistrzostwa Sportowego Karpaty.
Wszystko po to, by w przyszłości piłka młodzieżowa i seniorska w Krośnie stała na jak najwyższym poziomie, a o jej sile decydowali absolwenci SMS Karpaty Krosno.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Karpaty zapewni możliwość rozwoju młodym sportowcom ze szkółek piłkarskich z terenu Krosna. Wraz z tworzeniem nowej szkoły, zmienia się baza treningowa w Krośnie. Właśnie zakończona została renowacja boisk piłkarskich przy ulicy Legionów i Bursaki. Trwają też prace nad boiskiem treningowym na potrzeby Karpat i SMSu.

- Jesteśmy w trakcie finalizacji umów z fizjoterapeutami i trenerem od przygotowania motorycznego, a więc wszystko to zmierza dobrym kierunku i w dłuższej perspektywie czasu ma przynieść oczekiwane efekty tak, aby SMS Karpaty Krosno był na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym - mówi Andrzej Majchrowicz z zarządu KS Karpaty Krosno.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?