Logo
Wydrukuj tę stronę

Karpaty w półfinale pucharu [ZDJĘCIA]

Karpaty Krosno wygrały w Targowiskach z V-ligowym Partyzantem i awansowały do półfinału okręgowego Pucharu Polski. Bramki dla krośnian strzelali Damian Łanucha i Daniel Paszek.

Mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych, krośnieński zespół nie odpuścił rywalom i wystąpił w niemal wyjściowym składzie. Biało-niebiescy od pierwszego gwizdka przeważali na murawie, jednak miejscowi skutecznie bronili się aż do rozpoczęcia drugiej połowy, gdy bramkarza pokonał Damian Łanucha. Dziesięć minut później wynik spotkania ustalił Daniel Paszek. Karpaty wygrały 2:0 i awansowały do półfinału okręgowego Pucharu Polski, gdzie zmierzą się z osiedlową drużyną występującą na co dzień w V lidze, OKS Markiewicza Krosno.

PARTYZANT TARGOWISKA - KARPATY KROSNO 0:2 (0:0)
0:1 Łanucha 46
0:2 Paszek 55

Partyzant: Niemiec - Haznar (80, Leś), Tomkiewicz, Pelczar, Penar - Aszklar (83, Latkiewicz), Wilk, Stodolak (80, Kamola), Rachwał (53, Dobrzański), Pernal (57,Lenart) - Kozubal

Karpaty: Stępień - Kantor, Pawlak, Dąbek, Krupa (75, Buszta) - Sitek (46, Nikanowycz), Skiba, Groborz, Łanucha (75, Mordec), Szkatuła - Paszek.