Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Z Krosna na Stadion Narodowy. Dziewczynki z Beniaminka z tytułem vice-mistrzowskim

Z Krosna na Stadion Narodowy. Dziewczynki z Beniaminka z tytułem vice-mistrzowskim Monika Płaczkowska, PZPN

Na Stadionie Narodowym drużyna dziewczynek z Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno zagrała z KKS Katowice w turnieju o randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-10! Zawodniczki trenujące na co dzień w Krośnie zostały wicemistrzyniami tego ogólnopolskiego turnieju.

REKLAMA


Dziewczynki w kategorii U-10 wywalczyły drugie miejsce w finale turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku!".

- Mecz był bardzo wyrównany. Dziewczynki z Beniaminek Girls straciły gola na początku spotkania, ambitnie walczyły jednak o odrobienie strat. Udało się to w drugiej połowie meczu. Martynka Jasłowska doprowadziła do wyniku 1:1 i takim rezultatem zakończył się ten mecz w regulaminowym czasie. O zwycięstwie w całym turnieju decydowały więc rzuty karne, które lepiej wykonywały zawodniczki ze Śląska - relacjonuje Piotr Gazda z Akademii Piłkarskiej BENIAMINEK KROSNO.

Znakomicie spisywała się również drużyna Beniaminek Girls w kategorii U-12, zespół, który od niedawna wspólnie trenuje pewnie wygrał ćwierćfinał z Olimpią Szczecin 7:1. W półfinale lepsze okazały się jednak koleżanki z KP 4 Respect.

- Nasze dziewczynki walczyły jeszcze o brąz, do szczęścia zabrakło niewiele, skromna porażka 0:1 dała Beniaminkowi czwarte miejsce w Polsce, co jest ogromnym sukcesem! Brawo! - dodaje Gazda.

Beniaminek Girls w turnieju zagrały w składzie: Amelka Fiuk, Amelka Futyra, Asia Gazda, Martynka Jasłowska, Kinga Klimczak, Maja Krychta, Iza Mielech, Karolinka Rak, Ania Skrzypczyk. Trener: Marcin Maculski. Kierownik drużyny: Paweł Krychta.

red.
Fot. Monika Płaczkowska, PZPN

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj