Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Delphi Futsal Cup 2009 Polecamy

altW ostatnim dniach października (23- 25) odbyły  się rozgrywki w ramach turnieju DELPHI FUTSAL CUP 2009, zorganizowanego przez SKALH, międzynarodowy turniej piłki nożnej halowej z udziałem zespołu firmy Delphi oraz jej partnerów. 

 

REKLAMA 

- Cieszymy się, że udało nam się zorganizować turniej do którego przymierzamy się od kilku lat – informuje organizator imprezy, Wojciech Frydrych, pracownik  Delphi S.A. DP&SS w Krośnie. 

 

W turnieju brało udział 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W piątek i sobotę rozegrały się fazy grupowe natomiast w niedzielę mecze finałowe. Były to pierwsze przedsezonowe zawody. W Krośnieńskiej Hali gościliśmy zespoły z  Krakowa, Olsztyna, Warszaw, Zamościa oraz Krosna. 

 

W krośnieńskiej hali pierwszego dnia odbywały się starcia wszystkich zespołów, drugiego dnia półfinały, a w niedzielę  cztery najlepsze zespoły turnieju rozegrały spotkania, które decydowały o ostatecznej kolejności w całych zawodach. Podczas drugiego dnia turnieju dokończone zostały rozgrywki pierwszej fazy grupowej. Z każdej z grup awansowały po dwa zespoły i utworzyły dwie kolejne, z których do półfinałów awansowały Intercars Warszawa, Delphi Poland S.A. Kraków, Motorol Kraków i AD Polska. 

 

{Mosmodule module=Banner Bilbord}

 

Drużyna Delphi Poland S.A. Kraków osłabiona w ostatnim meczu grupy E w ostatniej chwili uratowała remis z silnym zespołem AD Polska, co skutkowało zajęciem drugiego miejsca w grupie. Tym samym w półfinale gospodarze trafili na jak się później okazało zwycięzcę całego turnieju drużynę Motorol Kraków. Większość obserwatorów uznała ten mecz za przedwczesny finał.. Bezkonkurencyjni okazali się gracze Motorol Kraków, którzy napotkali na większy opór dopiero w półfinale, ale i tak zdołali wygrać. Drugie miejsce zajęła ekipa AD Polska, trzecie Delphi Poland S.A. Kraków, a czwarte Inter Cars Warszawa.  

 

(RED)

alt

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj