Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

KALH po dwóch kolejkach Polecamy

altW najbliższy weekend rozegrane zostaną następne kolejki KALH na wszystkich szczeblach.W so botę w godzinach od 8:00 do 14:00 III liga, a w niedzielę w godzinach od 8:00 do 22:00, III, II oraz I liga. Prezentujemy wyniki III, II i I Ligi w pierwszych 2 i 3 kolejkach rozegranych w ramach sezonu. 

REKLAMA



 

Terminarz / wyniki spotkań I Ligi w ramach Spotkań KALH – sezon 2009/2010 (po 2 kolejkach)

 

Kolejka nr 1 


– 8 listopada 2009

 

Planeta Korczyna 6:2 DWF Krosno

Bimbo 6:0 Polmowskie Diabły

Mal-Bud1 Cortina Styl 11:2 KP Królewscy Jedlicze

Hutnik Krosno 1:0 Atena Bonus Korczyna

Osiedle Markiewicza 2:2 SA-Med Ekolot Krosno

marconii-soprano Krościenko Wyżne 5:1 Greinplast

AFC Guzikówka 6:1 Zamczysko Oldboy Odrzykoń

Piłlarska Drużyna Sędziów Sklepy S 5:3 Hotel Nafta

 

alt

 

Kolejka nr 2


– 10 listopada 2009

 

SA-Med Ekolot Krosno 4:5 Planeta Korczyna

Hutnik Krosno 1:5 Bimbo

Hotel Nafta 5:3 Greinplast

 

– 11 listopada 2009

 

Polmowskie Diabły 2:11 Mal-Bud1 Cortina Styl

AFC Guzikówka 3:1 DWF Krosno

Osiedle Markiewicza 1:2 Zamczysko Oldboy Odrzykoń

Atena Bonus Korczyna 3:5 KP Królewscy Jedlicze

Piłlarska Drużyna Sędziów Sklepy S 3:5 marconii-soprano Krościenko Wyżne

 

alt

 

Terminarz / wyniki spotkań II Ligi w ramach Spotkań KALH – sezon 2009/2010 (po 2 kolejkach)

 

Kolejka nr 1


– 7 listopada 2009

 

Defensor Jedlicze 2:4 Raptors

 

– 8 listopada 2009

 

AKS Jedlicze 1:2 EL Kros

Duet 1:0 SIP Krosno

Radtur 4:4 Wrocanka

Cellfast Turaszówka 7:2 Takżetego

Piwosze Polanka 2:4 GSE K15

Mal-Bud 1-Cortina Styl II 0:0 Valencja

Pryma.pl 1:4 Bamboocha

 

Kolejka nr 2


– 11 listopada 2009

 

Defensor Jedlicze 2:1 Duet

Raptors 6:3 SIP Krosno

AKS Jedlicze 5:0 Pryma.pl

EL Kros 3:1 GSE K15

Mal-Bud 1-Cortina Styl II 8:2 Wrocanka

Takżetego 7:2 Radtur

Bamboocha 4:4 Piwosze Polanka

Cellfast Turaszówka 5:5 Valencja

 

alt

 

Terminarz / wyniki spotkań III Ligi w ramach Spotkań KALH – sezon 2009/2010 (po 3 kolejkach)

 

Kolejka nr 1


– 7 listopada 2009

 

Lorry Sped Team - pauza 2. 

Mag Dogs 3:6 Siup

Klan Zawodzie 1:3 Hawis & Dioxid

FC Bobi 3:0 Pospolite Ruszenie

Białobrzegi 2 Delphi 3:3 Drużyna Piłkarska

Oratorium 4:1 Piłkarska Drużyna Sędziów II Sklepy S

Team Jedlicze 3:6 S-Kill Team

PKLF Krosno 0:1 FC Faza 03

Alcatraz 4:3 Lordy

Cerbex 2:2 SPF

 

alt

 

Kolejka nr 2


– 8 listopada 2009

 

PKLF Krosno - pauza 12. 

Siup 6:2 Lorry Sped Team

S-Kill Team 1:3 Alcatraz

Lordy 5:1 Oratorium

Piłkarska Drużyna Sędziów II Sklepy S 6:2 Cerbex

Drużyna Piłkarska 3:2 FC Bobi

Hawis & Dioxid 7:2 Białobrzegi 2 Delphi

SPF 2:6 Klan Zawodzie 

FC Faza 03 2:3 Team Jedlicze 

Pospolite Ruszenie 0:2 Mag Dogs

 

Kolejka nr 3


– 11 listopada 2009

 

Team Jedlicze - pauza 22. 

Mag Dogs 1:6 Drużyna Piłkarska

FC Bobi 2:0 Hawis & Dioxid

Cerbex 1:7 Lordy

Klan Zawodzie 2:5 Piłkarska Drużyna Sędziów II Sklepy S

Siup 6:1 Pospolite Ruszenie

Białobrzegi 2 Delphi 2:2 SPF

Oratorium 1:2 S-Kill Team

Alcatraz 2:0 FC Faza 03

Lorry Sped Team 4:3 PKLF Krosno

 

Zobacz: G A L E R I A

 

KALH, M.G.

Foto: Łukasz Jaracz

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj