Logo
Wydrukuj tę stronę

Guzikówka znów na fali

altTakimi słowami można podsumować spotkanie pomiędzy PDS Sklepy S a AFC Guzikówka-sportkrosno.pl. Guzikówka odniosła wysokie zwycięstwo 5:1 i powróciła na 3 miejsce w tabeli I ligi KALH. Pamiętając wcześniejsze spotkanie (gdzie poprzez defensywną grę Guzikówka odniosła porażkę z Hutnikiem) drużyna sportkrosno.pl  zaczęła od szybkich ataków i dużej presji na przeciwnika.

Efektem była bramka strzelona przez Łukasza Pulnara,  już w pierwszych minutach meczu. Drużyna Sklepów S (składająca się z doświadczonych zawodników) nie pozostała  dłużna,  przełamując "pressing" oraz dobrą obronę AFC, strzeliła bramkę wyrównującą. Do końca pierwszych 15 minut gry wynik na tablicy utrzymywał się. Obie drużyny atakowały z wielkim poświęceniem, nie odnosząc sukcesu.