KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ostatnie mecze kontrolne Guzikówki i Markiewicza

Dzisiaj (28.03) Guzikówka Krosno i Markiewicza Krosno rozegrały swoje ostatnie mecze kontrolne przed rozpoczęciem rundy wiosennej 2009/10. Guzikówka pokonała Chlebiankę Chlebna 4:2, natomiast Markiewicza zremisowało w Zręcinie z miejscową Tęczą 4:4.

Guzikówka pewnie pokonała C klasową Chlebiankę. Krośnianie za sprawą Bolanowskiego i Batorskiego szybko objęli prowadzenie 2:0. Chwilę później kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobyła Chlebna, niwelując straty. Przed przerwą rzut karny z kolei dla Guzikówki na bramkę zamienił grający trener Krzysztof Dragan. Po przerwie mecz się wyrównał, oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie kolejnych bramek. Czwartą bramkę dla Guzikówki zdobył Winiarski. Wynik meczu ustalił zawodnik Chlebianki, pokonują Byczyńskiego w 83 min. Rundę wiosenną Guzikówka zainauguruje wyjazdowym meczem w Rymanowie Zdroju z miejscowym Florianem.

Guzikówka Krosno - Chlebianka Chlebna 4:2 (3:1)

Bramki dla Guzikówki: Bolanowski, Batorski, Dragan, Winiarski.

Skład OZS-u: Mazur-Dragan, Staszewski, Gromek, Batorski, Skublicki, Wojdyła, Zuzak, Bolanowski, Paczosa, Machowski, oraz Byczyński, Winiarski, Sęp, Głód, Jastrzębski, Bęben.

Spotkanie Tęczy Zręcin i Markiewicza Krosno miało bardzo dziwny przebieg. W pierwszej połowie na boisku dominowali gracze ze Zręcina, którzy wygrali pierwszą odsłonę 4:0. Po przerwie gra się wyrównała, a z czasem OKS przejął całkowicie inicjatywę na boisku. Za sprawą Ciupki, Gorzenika i  Bogacza (dwie bramki) -  zremisował to spotkanie. W spotkaniu nie zagrał Krzysztof Pelczar (grający trener). Na inaugurację rundy wiosennej OKS zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Błękitnymi Żeglce.

Tęcza Zręcin - Markiewicza Krosno 4:4 (4:0)

Bramki dla Markiewicza: Bogacz (dwie), Ciupka, Gorzenik.