Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Falstart Guzikówka

Nie tak miała wyglądać inauguracja rundy w wykonaniu Guzikówki, która uległa w Chorkówce miejscowej Nafcie aż 3:6 (1:4).

REKLAMAPoczątek spotkania ułożył się po myśli gospodarzy, którzy już w 5 minucie wyszli na prowadzenie. W środku pola piłkę stracił Gromek, którą na bramkę uderzył Kludacz, lobując bezradnego Mazura. Chwilę później Nafta strzeliła drugą bramkę. Złe wybicie piłki Dragana, wykorzystał Czelny, który strzałem z ok. 15 metrów pokonał bramkarza gości. W 22 minucie kontaktową bramkę dla Guzikówki zdobył ... Bobusia, który przelobował własnego bramkarza po uderzeniu piłki głową. W 26 minucie Marszał bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał Mazura zdobywając tym samym trzecią bramkę dla Nafty. Trzy minuty później po podaniu Szydły - Czelny w sytuacji sam na sam z Mazurem zdobył czwartą bramkę.
W końcówce pierwszej połowy Guzikówka miała swoje szanse na zdobycie bramek. Sytuacji nie wykorzystali m.in. Dragan, Wojdyła, Batorski i Paczosa

Po przerwie swoją trzecią a piątą dla Nafty zdobył Czelny, który po podaniu Szydły z rzutu rożnego z najbliższej odległości pokonał Kiełtykę, który zastąpił Mazura. W 68 minucie, wprowadzony na plac gry Czuchra strzałem z 20 metrów pokonał Kiełtykę, zdobywają 6 bramkę dla swojego zespołu. Guzikówka próbowała zdobyć kolejne bramki, a udało się to dopiero w samej końcówce. Najpierw w 90 minucie błąd Wierdaka wykorzystał Małeta, który z najbliższej odległości pokonał Hadałę, a chwilę później ten sam zawodnik faulowany był w polu karnym, a jedenastkę na bramkę zamienił Dragan, ustalając wynik meczu na 3:6.

W następnej kolejce piłkarze Guzikówki na własnym boisku podejmą zespół Cisy Jabłonica Polska.

Nafta Chorkówka - Guzikówka Krosno 6:3 (4:1)

1:0 Kludacz (5')
2:0 Czelny (12')
2:1 Bobusia (22' samobójcza)
3:1 Marszał (26')
4:1 Czelny (30')
5:1 Czelny (52')
6:1 Czuchra (68')
6:2 Małeta (90')
6:3 Dragan (90+2' karny)

Nafta: Kamil Hadała - Hubert Kludacz, Stanisław Wierdak, Bartłomiej Soboń, Sławomir Kurcab (78' Marcin Hadała) - Daniel Kurowski, Paweł Marszał, Łukasz Janas (37' Rafał Kozielec), Sylwester Czelny - Łukasz Bobusia (65' Marcin Czuchra), Bogusław Szydło.

Guzikówka: Szymon Mazur (46' Sławomir Kiełtyka) - Alan Staszewski, Krzysztof Dragan, Dawid Gromek, Karol Machowski - Łukasz Harłacz, Szymon Skublicki, Michał Batorski, Mariusz Bolanowski (73' Łukasz Zuzak) - Piotr Wojdyła (73' Paweł Dębiec), Bartosz Paczosa (77' Marcin Małeta)

Sędziowali: Jakubiński oraz Dykas i Kobak (Jasło)
Żółte kartki: K. Hadała, Soboń, Marszał, Janas - Harłacz, Skublicki, Batorski, Paczosa.
Widzów: 200


M. Józefowicz
Foto: stock

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj