Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Falstart Guzikówka

Nie tak miała wyglądać inauguracja rundy w wykonaniu Guzikówki, która uległa w Chorkówce miejscowej Nafcie aż 3:6 (1:4).

Początek spotkania ułożył się po myśli gospodarzy, którzy już w 5 minucie wyszli na prowadzenie. W środku pola piłkę stracił Gromek, którą na bramkę uderzył Kludacz, lobując bezradnego Mazura. Chwilę później Nafta strzeliła drugą bramkę. Złe wybicie piłki Dragana, wykorzystał Czelny, który strzałem z ok. 15 metrów pokonał bramkarza gości. W 22 minucie kontaktową bramkę dla Guzikówki zdobył ... Bobusia, który przelobował własnego bramkarza po uderzeniu piłki głową. W 26 minucie Marszał bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał Mazura zdobywając tym samym trzecią bramkę dla Nafty. Trzy minuty później po podaniu Szydły - Czelny w sytuacji sam na sam z Mazurem zdobył czwartą bramkę.
W końcówce pierwszej połowy Guzikówka miała swoje szanse na zdobycie bramek. Sytuacji nie wykorzystali m.in. Dragan, Wojdyła, Batorski i Paczosa

Po przerwie swoją trzecią a piątą dla Nafty zdobył Czelny, który po podaniu Szydły z rzutu rożnego z najbliższej odległości pokonał Kiełtykę, który zastąpił Mazura. W 68 minucie, wprowadzony na plac gry Czuchra strzałem z 20 metrów pokonał Kiełtykę, zdobywają 6 bramkę dla swojego zespołu. Guzikówka próbowała zdobyć kolejne bramki, a udało się to dopiero w samej końcówce. Najpierw w 90 minucie błąd Wierdaka wykorzystał Małeta, który z najbliższej odległości pokonał Hadałę, a chwilę później ten sam zawodnik faulowany był w polu karnym, a jedenastkę na bramkę zamienił Dragan, ustalając wynik meczu na 3:6.

W następnej kolejce piłkarze Guzikówki na własnym boisku podejmą zespół Cisy Jabłonica Polska.

Nafta Chorkówka - Guzikówka Krosno 6:3 (4:1)

1:0 Kludacz (5')
2:0 Czelny (12')
2:1 Bobusia (22' samobójcza)
3:1 Marszał (26')
4:1 Czelny (30')
5:1 Czelny (52')
6:1 Czuchra (68')