Juniorzy Guzikówki gromią Zmiennicę

W swoim drugim meczu ligowym juniorzy Guzikówki Krosno wysoko pokonali w meczu wyjazdowym zespół Płomienia Zmiennica 7:2. Do przerwy krośnianie przegrywali 0:1, choć mieli kilka doskonałych okazji do zdobycia bramki. Od 60 min na boisku rządziła Guzikówka. W 63 min sędzia spotkania za zagranie ręką w polu karnym podyktował "jedenastkę", którą na bramkę zamienił Staszewski. Minutę pózniej OZS wyszedł na prowadzenie. Krakowiecki z 20 metrów przelobował bramkarza Płomienia. Chwilę później dośrdkowanie z rzutu rożnego Krakowieckiego na bramkę zamienił Staszewski podwyższając wynik na 3:1 dla Guzikówki. Kolejne bramki dla zespołu z Krosna zdobyli jeszcze: Jucha (dwie) i Bożek (dwie).

Płomień Zmiennica - Guzikówka Krosno 2:7 (1:0)

1:0 Pelczar (38')
1:1 Staszewski (63'-karny)
1:2 Krakowiecki (64')
1:3 Staszewski (67')
1:4 Jucha (69')
2:4 Pelczar (75')
2:5 Bożek (77')