Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Wygrana Karpat w sparingu z Glinikiem Gorlice

W iście zimowej scenerii przyszło się zmierzyć piłkarzom Glinika Gorlice i Karpat Krosno w meczu towarzyskim. Do przerwy drużyna Karpat prowadziła 3-0, a bramki dla przyjezdnych w tej części spotkania zdobyli Szymański 2 oraz Buczek. Pierwsza połowa po dyktando Karpat, gorliczanom przytrafiało się zbyt dużo prostych błędów które zaskutkowały utratą bramek.

Po przerwie drużyna Glinika zagrała zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na zdobyte bramki  (Cionek, Stępkowicz) i gdyby gorliczanie wykorzystywali swoje  sytuacje bramkowe mogliby wyjść na prowadzenie w tym spotkaniu, jednak brakło skuteczności lub tez bardzo dobrze interweniował bramkarz gości.

alt

Czwarta bramka zdobyta przez drużynę Karpat, ostudziła nieco zapędy gorliczan którym w końcówce meczu, za sprawą Czechowicza udało się zmniejszyć rozmiary porażki.

Glinik Gorlice – Karpaty Krosno 3-4 (0-3)

0:1 Szymański (9')
0:2 Buczek (34’)
0:3 Szymański (42’)
1:3 Cionek (51’)
2:3 Stępkowicz (64’- karny)
2:4 Koncewicz (70’)
3:4 Czechowicz (89’)

Glinik: D. Juruś (46’ Janiszewski) – Kijek, Szary, Nidecki (78’ Kurek), Olech – Chorobik, Stępkowicz, Serafin (70’ Czechowicz), Migacz – Cionek, R. Juruś (55’ K. Grela)

Karpaty: Albrycht (30' Korbecki, 60' Hajduk) – Jarząb (46' Śliwiński), Gonet, Chmielowski (46' Bożek), Włodarski – Buczek, Wierdak (46' Zieliński), Fydrych, Sedlaczek (46' Koncewicz) – Radulj, Szymański (46' Zima).