KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Iwonka Iwonicz - Start Rymanów

W sobotnim spotkaniu uzdrowiskowo-derbowym, gospodarze Iwona Iwonicz objęla prowadzenie po strzale Woisa (41') ku radości zgromadzonej rzeszy kibiców. Radość ta nietrwała długo bo wyrównanie padło na poczatku drugiej połowy. W 49 celnie trafił Wilk. I doprowadził do remisu. Na odpowiedz Iwoniczanki nie trzeba bylo długo czekać w 56 min. Gospodarze prowadzili 2-1 po celnym trafieniu Koszeli.

REKLAMA


Rezultat spotkania ustalił Kielar w 80 min spotkania, wykorzystujac błędy obrony zdobywa wyrównujacą bramką . Druga połowa meczu była bardzo nerwowa w wykonaniu zawodników, sędziego i kibiców.

alt

Iwonka: G. Kielar - Wais, B. Kilar, Grochowski, Łuszcz - Pulnar, Bołd, Nycz, Górnicki (60. Rajchel) - Koszela (70. Zięba), Pietruszka (80. Winiarski).

Start: Maciej Fydrych - Sebastian Czerniec (76. Mateusz Hanus), Józef Maślany, Piotr Reptak, Mateusz Niemczyk - Łukasz Zima, Paweł Wityński, Szymon Cetnarski, Maciej Zięba, Jakub Kilar - Mateusz Wilk (65. Rafał Lorenc).

Sędziowali: Kornel Dykas oraz Jacek Nowosielski, Bartosz Śmietana.
Żółte kartki: Łuszcz, Pulnar, Górnicki, Koszela, Winiarski - Maślany, czerwone: Pulnar (78. - druga żółta), Łuszcz (89. - druga żółta).
Widzów: 200

S.Żyła
Foto: Bogusław Szczurek
alt

 • autor: S. Żyła, SportKrosno.pl

3 komentarzy

 • anonim

  Oh, moja uwaga była również niejako sugestią, lub daleko odbiegającą prośba o poprawę artykułu, gdyż nie pierwszy raz zauważam w artykułach tego portalu błąd informacyjny:) Żeby pisać dobre artykuły trzeba posiadać dobre informacje. Bynajmniej nie miałem na celu żadnych złośliwości, więc nie wiem skąd ta bulwersacja. Proponuję więcej spokoju i rozwagi, może unikniemy wtedy literówek;)
  Pozdrawiam

  Zgłoś nadużycie anonim poniedziałek, 19, wrzesień 2011 22:08 Link do komentarza
 • Kibic

  Hym... Zawsze jest ktoś kto się czepi... dosłownie.
  Błędy zdarzają się każdemu, to po pierwsze, a po drugie wiem że portal krosnocity współpracuje z portalem sportkrosno.pl, partnersko. Wiec artykuły nie są od tak kopiowane, lecz na ich bazie prowadzony jest serwis sportowy. Ale lepiej rzucać mięsem.

  Zgłoś nadużycie Kibic poniedziałek, 19, wrzesień 2011 19:39 Link do komentarza
 • anonim

  Rezultat spotkania ustalił nie Kielar, ale Kilar...ktoś napisał artykuł, a Wy go tylko kopiujecie i to jeszcze z błędami:)

  Zgłoś nadużycie anonim poniedziałek, 19, wrzesień 2011 19:03 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?