KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Karpaty czeka sparing

Piękną zimę mieliśmy tej wiosny. Boleśnie przekonują się o tym piłkarze Karpat Krosno, którzy mają przed sobą czwartą odwołaną kolejkę meczy. W zamian czeka ich sparing z Juniorami Starszymi Karpat.

REKLAMA


III liga po raz czwarty przyjmuje od zimy cios. Ze względu na kiepski stan boisk w lubelskim i podkarpackim, także 19. kolejka w tej grupie została przełożona. Konkretny termin zostanie ogłoszony niebawem.

alt
Fot. karpatykrosno.net

Podopieczni Tomasza Wacka mieli się w sobotę zmierzyć z Orłem Przeworsk, ale zamiast tego na Euroboisku rozegrają mecz sparingowy z Juniorami Starszymi Karpat.

Poprzednio krośnieńskiej ekipie przepadły mecze z Polonią Przemyśl (16. kolejka, przeniesiony na 29 maja), z Lublinianką Wieniawa Lublin (17. kolejka, przeniesiony na 9 czerwca) i z Orlętami Łuków (18. kolejka, przełożony na 15 czerwca).

Pocieszeniem jest jedynie informacja od synoptyków, którzy już na przyszły tydzień zapowiadają ocieplenie i nadejście wiosny. Jest to o tyle ważne, że w ramach 20. kolejki, Karpaty mają zmierzyć się u siebie z Czarnymi Jasło.

Konieczność przełożenia mocno wyczekiwanych derbów byłaby chyba największym rozczarowaniem rundy wiosennej (jej nazwa jest na razie bardzo myląca).

Drużyna jasielska i krośnieńska znajdują się bardzo blisko w ligowej tabeli, odpowiednio na 7. i 9. miejscu. W derbach typy piłkarskie dają im porównywalne szanse na wygraną.

Tymczasem niedoszły rywal Karpat w 19. kolejce, Orlęta Łuków, muszą walczyć o wyjście ze strefy spadkowej.

Dominik Aleksander

  • autor: Dominik Aleksander

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?