KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Karpatki" pokonały Sokołów SA Nike Węgrów 3:1. Zobacz zdjęcia i film

"Karpatki" pokonały Sokołów SA Nike Węgrów 3:1. Zobacz zdjęcia i film Fot. Tomek Jerzak

Pierwszoligowe "Karpatki" odniosły pierwsze zwycięstwo po dwóch ostatnich porażkach. W sobotę (10.10) pokonał 3:1 Sokołów SA Nike Węgrów.

REKLAMA


- Zagraliśmy solidne zawody, może poza tym pierwszym setem, w którym przytrafił nam się spory przestój. W kolejnych trzech setach to my kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Zagrywką odrzuciliśmy zespół rywala od siatki, miał problem z kończeniem ataków, a my byliśmy tego dnia bardzo skuteczni. Mam nadzieję, że będziemy solidną drużyną pierwszoligową w środku stawki. Dziewczyny muszą w siebie uwierzyć i mam nadzieję, że ta wygrana im w tym pomoże. Jak nam nie idzie, to ciężko nam się gra. Wierzę, że będziemy w tej lidze niewygodnym rywalem dla każdego i spokojnie znajdziemy się w pierwszej ósemce grającej w play-off - mówi dla portalu www.siatka.org Dominik Stanisławczyk, trener AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.
AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 Sokołów SA Nike Węgrów (21:25, 25:17, 25:18, 25:21)

Karpaty Krosno: Jurczyk, Guzowska, Mikołajewska E., Mikołajewska A., Świstek, Bączyńska, Guzikiewicz (libero) oraz Słonecka, Mikołajewska D., Szcześnik i Karpińska.

Sokołów SA Nike Węgrów : Zackiewicz, Szostok, Urbanowicz, Kupisz, Panufnik, Lewandowska, Makowska (libero) oraz Nowacka, Wądołkowska, Bielińska, Witowska i Ciesiulewicz.

Kolejne spotkanie w Krośnie - 23 października o godz. 18.00 w Krośnie. Karpaty podejmować będą KS Murowaną Goślinę.

mg
Fot. Tomek Jerzak

  • autor: mg

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?