KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Weekend siatkarskich emocji. Kibicuj naszym zawodnikom

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Czeka nas weekend siatkarskich emocji. Seniorki Karpat powalczą o utrzymanie w pierwszej lidze. II-ligowi seniorzy zmierzą się Świdnikiem, aby po porażce w pierwszej fazie rozgrywek play-off awansować do kolejnej rundy.

REKLAMA


I-liga kobiet
W najbliższą sobotę (11.03) "Karpatki" rozpoczynają walkę o utrzymanie w I-lidze. Przeciwnikiem seniorek będzie NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Rozgrywki odbędą się do trzech wygranych meczy. Pierwsze dwa mecze zostaną rozegrane w Krośnie 11 i 12 marca 2017 r. Obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 17 w hali sportowej przy ulicy Legionów. Na spotkania zaprasza środkowa, Marta Szcześniak.

Trzeci i ewentualnie czwarty mecz zaplanowano na 18 i 19 marca w Nowym Dworze Mazowieckim. Ewentualny piąty mecz odbędzie się w Krośnie 22 marca.

II-liga mężczyzn
W pierwszej fazie rozgrywek play-off zespół z Krosna poniósł porażkę w Świdniku (3:2). Seniorzy, aby awansować do kolejnej rundy muszą w najbliższą sobotę wygrać mecz w stosunku 3:0 lub 3:1 z MKS Avia Świdnik. W przypadku wygranej 3:2 o awansie zdecyduje tak zwany "złoty set".

Mecz odbędzie się w sobotę (11 marca) o godzinie 14 w hali sportowej przy ulicy Legionów. Na wydarzenie zaprasza przyjmujący, Michał Florek.

- Zapraszamy do głośnego dopingu dziewczynom zarówno na w meczach we własnej hali, jak i na wyjeździe. Niech nasz wspólny doping pomoże w utrzymaniu I-ligi kobiet w Krośnie! Niech wspólny doping poniesie również naszych chłopaków do zwycięstwa! - mówią działacze KSS Karpaty Krosno.

Bilet normalny: 7 zł, bilet ulgowy: 5 zł (emeryci). Dzieci, młodzież oraz studenci - wstęp wolny za okazaniem legitymacji.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?