KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Polecamy

Sylwestrowy Turniej Piłki Śiatkowej NauczycieliMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie zaprasza do udziału w SYLWESTROWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ NAUCZYCIELI, który rozegrany zostanie w naszej Hali Sportowej przy ul. Legionów 2 w Krośnie. Turniej zostanie rozegrany w dniu 30 grudnia 2008 r. o godz. 9:00.

REKLAMA


 W Turnieju może   brać udział reprezentacja jednej szkoły bądź też    drużynę mogą stanowić  nauczyciele  z kilku szkół.

Sposób rozegrania Turnieju zostanie ustalony po otrzymaniu zgłoszeń drużyn. W przypadku zgłoszenia się mniej niż czterech zespołów Turniej nie odbędzie.

W Turnieju  nie mogą brać udziału osoby nie będące nauczycielami oraz które są aktualnie czynnymi zawodnikami sekcji piłki siatkowej w klubach sportowych.

Zgłoszenia do Turnieju należy kierować na adres MOSiR Krosno  ul.  Bursaki 41, tel. /fax.:  43 204 80 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    w nieprzekraczalnym  terminie  do dnia  20 grudnia 2008 r.

Roman Żdan, Mateusz Głód
  • autor: Roman Żdan, Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?