Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

Sylwestrowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Polecamy

Sylwestrowy Turniej Piłki Śiatkowej NauczycieliMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie zaprasza do udziału w SYLWESTROWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ NAUCZYCIELI, który rozegrany zostanie w naszej Hali Sportowej przy ul. Legionów 2 w Krośnie. Turniej zostanie rozegrany w dniu 30 grudnia 2008 r. o godz. 9:00.

REKLAMA W Turnieju może   brać udział reprezentacja jednej szkoły bądź też    drużynę mogą stanowić  nauczyciele  z kilku szkół.

Sposób rozegrania Turnieju zostanie ustalony po otrzymaniu zgłoszeń drużyn. W przypadku zgłoszenia się mniej niż czterech zespołów Turniej nie odbędzie.

W Turnieju  nie mogą brać udziału osoby nie będące nauczycielami oraz które są aktualnie czynnymi zawodnikami sekcji piłki siatkowej w klubach sportowych.

Zgłoszenia do Turnieju należy kierować na adres MOSiR Krosno  ul.  Bursaki 41, tel. /fax.:  43 204 80 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    w nieprzekraczalnym  terminie  do dnia  20 grudnia 2008 r.

Roman Żdan, Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj