KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nie żyje Krystian Rempała. Żużlowiec zmarł w szpitalu

Nie żyje Krystian Rempała. Żużlowiec zmarł w szpitalu Fot. Karol Słomka

Zmarł 18-letni żużlowiec Unii Tarnów, Krystian Rempała. Młodzieżowiec startował w barwach KSM-u Krosno jako gość.

REKLAMA


Rempała uległ wypadkowi podczas meczu ekstraligi z ROW-em w Rybniku w niedzielę, 22 maja. W stanie krytycznym przewieziony został do szpitala, gdzie przeszedł operację neurologiczną. 28 maja w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju.

Z przykrością informujemy, że w wyniku obrażeń odniesionych na torze podczas meczu VI rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Unia Tarnów, rozegranego 22 maja br., w dniu 28 maja zmarł 18-letni Krystian Rempała, żużlowiec Unii Tarnów. Zarząd Ekstraligi Żużlowej sp. z o. o. składa wyrazy współczucia Rodzinie i wszystkim bliskim Krystiana Rempały. W związku ze śmiercią Krystiana Rempały VII runda PGE Ekstraligi została odwołana.

Cześć Jego Pamięci!
Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o.

Krystian pojawił się na krośnieńskim torze razem z ojcem, Jackiem 29 czerwca 2014 roku w meczu pomiędzy KSM-em Krosno i Kolejarzem Intermarche Rawicz.

Jak poinformowało Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe, w związku ze śmiercią Krystiana Rempały odwołany został niedzielny (29 maja) mecz w Krośnie pomiędzy KSM Krosno, a Polonią Bydgoszcz.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?