Logo
Wydrukuj tę stronę

Janusz Kołodziej wygrywa ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski [ZDJĘCIA]

Janusz Kołodziej - ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Janusz Kołodziej - ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Fot. Karol Słomka

Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany w czwartek (25 maja 2017) w Krośnie wygrywa Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno). Kolejne dwa miejsca zajęli Mateusz Szczepaniak i Dominik Kubera.

Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 14 (2,3,3,3,3),
2. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) - 13 (2,3,3,3,2),
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,2,3,2,3),
4. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) - 11 (3,2,1,3,2),
5. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) - 11 (1,2,3,3,2),
6. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 10 (3,3,2,1,1),
7. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) - 9 (3,1,2,0,3),
8. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 8 (1,0,2,2,3),
---
9. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 7 (1,1,2,2,1) - rezerwowy w półfinale,
---
10. Sebastian Ułamek (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 6 (0,3,1,1,1),
11. Hubert Łęgowik (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 4 (2,1,1,0,0),
12. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) - 4 (1,2,w,1,0),
13. Stanisław Burza (Speed Car Motor Lublin) - 3 (0,0,0,2,1),
14. Michał Nowiński (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 3 (2,0,0,1,0),
15. Jacek Rempała (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 3 (0,1,t,0,2),
16. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 0 (0,0,0,0,u).

Bieg po biegu:
1. (69,47) Kubera, Kołodziej, Zgardziński, Rempała,
2. (70,65) Dróżdż, Łęgowik, Rolnicki, Burza,
3. (71,06) Jeleniewski, Nowiński, Chmiel, Konieczny,
4. (70,71) Lampart, Szczepaniak, Koza, Ułamek,
5. (70,81) Dróżdż, Lampart, Rempała, Konieczny,
6. (69,97) Szczepaniak, Kubera, Jeleniewski, Rolnicki,
7. (71,84) Ułamek, Chmiel, Zgardziński, Burza,
8. (70,13) Kołodziej, Koza, Łęgowik, Nowiński,
9. (70,47) Koza, Rolnicki, Rempała (t), Chmiel (w/2min),
10. (70,45) Kubera, Dróżdż, Ułamek, Nowiński,
11. (70,25) Szczepaniak, Zgardziński, Łęgowik, Konieczny,
12. (69,78) Kołodziej, Jeleniewski, Lampart, Burza,
13. (70,53) Szczepaniak, Burza, Nowiński, Rempała,
14. (70,34) Koza, Zgardziński, Dróżdż, Jeleniewski,
15. (70,59) Lampart, Kubera, Chmiel, Łęgowik,
16. (69,94) Kołodziej, Rolnicki, Ułamek, Konieczny,
17. (71,22) Jeleniewski, Rempała, Ułamek, Łęgowik,
18. (70,62) Kubera, Koza, Burza, Konieczny (u3),
19. (73,47) Rolnicki, Lampart, Zgardziński, Nowiński,
20. (70,44) Kołodziej, Szczepaniak, Dróżdż, Chmiel.

Sędzia: Paweł Słupski.
NCD: 69,47 s - uzyskał Dominik Kubera w biegu 1.

red.
Fot. Karol Słomka

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018