Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Znamy terminarz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej 2018

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Znamy terminarz rozgrywek 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2018. KSM Krosno zmagania na torze zainauguruje mecze w Rawiczu. Pierwsze spotkanie w Krośnie zaplanowano na 15 kwietnia. Przeciwnikiem Wilków będzie PSŻ Poznań.

Terminarz 2. Ligi Żużlowej (część zasadnicza):

1. kolejka (7 - 8 kwietnia 2018 r.):
- Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów,
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje.

2. kolejka (14 - 15 kwietnia 2018 r.):
- Stal-Met Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz,
- KSM Krosno - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań,
- Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.,
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje.

3. kolejka (21 - 22 kwietnia 2018 r.):
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Polonia Bydgoszcz,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal Rzeszów,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSM Krosno,
- Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje.

27 kwietnia 2018 r. - data rezerwowa.

4. kolejka (28 - 29 kwietnia 2018 r.):
- Polonia Bydgoszcz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań,
- Stal-Met Kolejarz Opole - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.,
- Stal Rzeszów - Stainer Unia Kolejarz Rawicz,
- KSM Krosno - pauzuje.

5. kolejka (5 - 06 maja 2018 r.):
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań,
- Stal-Met Kolejarz Opole - KSM Krosno,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz,
- Stal Rzeszów - pauzuje.

Mecz awansem z 8. kolejki (13 maja 2018 r.):
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

18 maja 2018 r. - data rezerwowa.

6. kolejka (19 - 20 maja 2018 r.):
- Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno,
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.,
- Stal Rzeszów - Stal-Met Kolejarz Opole,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje.

7. kolejka (26 - 27 maja 2018 r.):
- Stal-Met Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz Rawicz,
- KSM Krosno - Stal Rzeszów,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań,
- Polonia Bydgoszcz - pauzuje.

8. kolejka (9 - 10 czerwca 2018 r.):
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal-Met Kolejarz Opole,
- Stal Rzeszów - KSM Krosno,
- Polonia Bydgoszcz - pauzuje.

15 czerwca 2018 r. - data rezerwowa.

9. kolejka (16 - 17 czerwca 2018 r.):
- Stal-Met Kolejarz Opole - Stal Rzeszów,
- KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stainer Unia Kolejarz Rawicz,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - pauzuje.

22 i 24 czerwca 2018 r. - daty rezerwowe.

10. kolejka (30 czerwca - 1 lipca 2018 r.):
- Polonia Bydgoszcz - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stainer Unia Kolejarz Rawicz,
- KSM Krosno - Stal-Met Kolejarz Opole,
- Stal Rzeszów - pauzuje.

7, 8 i 13 lipca 2018 r. - daty rezerwowe.

11. kolejka (28 - 29 lipca 2018 r.):
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal-Met Kolejarz Opole,
- KSM Krosno - pauzuje.

10 sierpnia 2018 r. - data rezerwowa.

12. kolejka (11 - 12 sierpnia 2018 r.):
- Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz,
- KSM Krosno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.,
- Stal Rzeszów - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań,
- Stal-Met Kolejarz Opole - pauzuje.

17 sierpnia 2018 r. - data rezerwowa.

13. kolejka (18 - 19 sierpnia 2018 r.):
- Polonia Bydgoszcz - Stal-Met Kolejarz Opole,
- Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - KSM Krosno,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Rzeszów,
- Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje.

24 sierpnia 2018 r. - data rezerwowa.

14. kolejka (25 - 26 sierpnia 2018 r.):
- Stal-Met Kolejarz Opole - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań,
- KSM Krosno - Stainer Unia Kolejarz Rawicz,
- Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz,
- TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje.

31 sierpnia 2018 r. - data rezerwowa.

Część finałowa:
- 2 września 2018 r. - 1. runda finałowa - półfinały (4-1, 3-2),
- 7 września 2018 r. - data rezerwowa,
- 9 września 2018 r. - 2. runda finałowa - półfinały rewanże (1-4, 2-3),
- 14 września 2018 r. - data rezerwowa,
- 16 września 2018 r. - 3. runda finałowa - finały,
- 21 września 2018 r. - data rezerwowa,
- 23 września 2018 r. - 3. runda finałowa - finały rewanże,
- 28 września 2018 r. - data rezerwowa,
- 30 września 2018 r. - baraże,
- 7 października 2018 r. - baraże rewanże,
- 12 października 2018 r. i 14 października 2018 r. - daty rezerwowe.

red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj