KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Vaclav Milik zasili skład Cellfast Wilków. Czeski zawodnik podpisał kontrakt

Na zdjęciu od lewej dyrektor zarządzający Cellfast Wilków Michał Finfa i nowy żużlowiec krośnieńskiej drużyny Vaclav Milik. Na zdjęciu od lewej dyrektor zarządzający Cellfast Wilków Michał Finfa i nowy żużlowiec krośnieńskiej drużyny Vaclav Milik. Fot. Cellfast Wilki Krosno

Nowym zawodnikiem Cellfast Wilków został czeski żużlowiec - Vaclav Milik. Zawodnik trenował na torze przy Legionów podczas trzydniowego zgrupowania krośnieńskiej drużyny.

REKLAMA


Rozmowy o angażu do Cellfast Wilków zakończyły się pomyślnie. 28-letni Vaclav Milik złożył podpis pod kontraktem. Zawodnik został wypożyczony z ekstraligowego Marwis.pl Falubazu Zielona Góra.

- Cieszę się z osiągniętego porozumienia w Krośnie. Trzy dni treningów pozwoliły mi poznać tor, bo ostatnio startowałem tutaj jeszcze na czarnej nawierzchni. Mamy bardzo dobry zespół i z optymizmem patrzymy na kolejne mecze - powiedział Vaclav Milik po złożeniu podpisu na kontrakcie z Cellfast Wilkami.

Przedstawiciele Wilków z Krosna wieżą, że czeski żużlowiec zadebiutuje w krośnieńskich barwach już podczas zaplanowanego na najbliższą niedzielę meczu z Orłem Łódź.

- Vaclav Milik to zawodnik, który pomoże naszej drużynie. Stajemy się coraz mocniejsi. Obecnie pracujemy nad tym by jak najlepiej poukładać drużynę przed inauguracją na własnym torze - oznajmił menedżer Cellfast Wilków Michał Finfa.

Spotkanie z Orłem Łódź odbędzie się 18 kwietnia o godz. 14. Mecz będzie transmitowany w stacji nSport+.

Niestety z powodu obowiązujących obecnie obostrzeń oraz trwających prac budowlanych na stadionie spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

  • autor: (red.), Wilki Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?